Dažnai pasikliaujame greito maisto prieinamumu ir patogumu – kai skubate išlipti pro duris arba esate pavargę po ilgos dienos, važinėjimas automobiliu yra vienas iš būdų, kaip palengvinti savo gyvenimą. . Tačiau nuo pridėto cukraus iki sočiųjų riebalų iki sunkiųjų konservantų, tai akivaizdžiai nėra pats maistingiausias pasirinkimas.

Shutterstock

Taigi, raktas į sveiką gyvenimo būdą yra pusiausvyra. Viskuo galima mėgautis saikingai, o kartais geriau ką nors gauti greitai, kad galėtumėte laikytis savo dienos grafiko. Net jei retkarčiais valgote greitąjį maistą, norint pasirinkti sveiką kiekvieno meniu elemento sudedamųjų dalių kontekstą, būtina.

Yra daug būdų, kaip pridėtinis cukrus ir sočiųjų riebalų kiekis gali patekti į greito maisto restoranų meniu, tačiau ar yra kokių nors įprastų klaidų, kurias galite padaryti užsakydami? Paklausėme Alettos Mayorgos, registruotos dietologės ir „SmartyPants Vitamins“ mitybos mokslo direktorės, kokių patarimų ji turi, kaip naršyti mėgstamo greito maisto restorano meniu, jei norite nepamiršti mitybos. Nors yra akivaizdžių meniu elementų, kurie yra mažiau maistingi nei kiti, vienas dalykas, dėl kurio Mayorga perspėja žmones būti atsargiems, yra produktai, kurie agresyviai reklamuoja save kaip „sveiką“.

„Turbūt didžiausia klaida, kurią matau, kad žmonės daro prielaidą, kad salotos visada yra sveikas pasirinkimas. Tiesa, mes visi turėtume valgyti daugiau daržovių ir taip, ten yra keletas tikrai gerų greito maisto salotų“, – aiškina ji, – „Tačiau norėdami padidinti salotų patrauklumą tarp augalų nemėgstančių žmonių, dauguma greito maisto restoranų pabrėžia užpilus. kaip sūris, šoninė ir daug padažų.Nors jos sukuria tikrą vakarėlį jūsų skonio receptoriams, jiems trūksta maistinės vertės, kurią pasiūlytų tikros daržovių salotos. Kai prikrausite salotų su tokiais papildomais priedais, kaip šie, tai gali nugalėti tikslą padaryti „sveikesnį pasirinkimą“. Jei valgote salotas greito maisto restorane, įsitikinkite, kad priedai, pvz., sūris ir padažas, yra ant šono, kad galėtumėte kontroliuoti, kiek jų bus.

Shutterstock

Kai pajuntate, kad važiuojate, ką reikia atsiminti? „Visa tai svarbu rasti pusiausvyrą tarp pasitenkinimo jausmo (maisto produktai, teikiantys mums džiaugsmo, arba socialiniai maisto produktai) ir sotumo jausmo (sveikas visavertis maistas, kuris fiziškai gerai maitina)“, – sako Katelyn Greenleaf, RD, „NuLeaf Nutrition“ savininkė. Pagrindinis dalykas, kurį rekomenduoja Greenleaf, yra rasti sveikų mainų, kai įmanoma, pavyzdžiui, pasirinkti vištieną, o ne jautieną, kad gautumėte neriebų gyvulinį b altymą, užsisakyti keptą bulvę vietoj gruzdintų bulvyčių ir vandenį vietoj sodos.

Dienos pabaigoje sveikas gyvenimo būdas yra susijęs su pusiausvyra. Atlaisvinti vietos mėgstamiems maisto produktams ir užtikrinti, kad gausite visas reikalingas maistines medžiagas – tai įgūdis, kurį patobulinti reikia laiko. Net greito maisto restorane suvalgomo maisto ingredientų, kalorijų ir maistinių medžiagų kiekio žinojimas yra naudingas įrankis. Nors galite manyti, kad salotos yra akivaizdus sveikas pasirinkimas, taip gali nebūti. Būtinai paprašykite priedų ant šono ir, kai įmanoma, rinkitės sveikus apsikeitimus – tai du būdai, kuriais galite būti sąmoningi užsisakydami, kad galėtumėte tinkamai pamaitinti savo kūną.

Kategorija: