Puikus kirpimas gali pakeisti jūsų išvaizdą. Pasirinkę stilių, kuris sušvelnina jūsų bruožus ir išryškina visas tinkamas veido dalis, atrodysite jaunesnis nei bet kada anksčiau, tačiau, kita vertus, netinkamas kirpimas gali akimirksniu pailginti jūsų veidą.

Jei svarstote eiti į saloną pasikirpti ir norite išvengti klaidos, kuri jus sendins, nesijaudinkite. Esame čia, kad padėtume! Surinkome įžvalgas iš plaukų ekspertų, tokių kaip Gina Rivera, įžymybių plaukų stilistė ir „Phenix Salon Suites“ įkūrėja, ir ekspertė stilistė Holly Dear, kad atkreiptume dėmesį į du dalykus, kurių turėtumėte vengti, kai ieškote gaivios, jaunatviškos šukuosenos.

Per daug ilgio

"Rivera sako, kad norint sukurti jaunatvišką kirpimo išvaizdą, svarbiausia pasirinkti stilių, kuris sušvelnina jūsų bruožus. Štai kodėl ilgi, tiesūs plaukai be jokių sluoksnių yra tokia išvaizda, kuri gali akimirksniu pasenti. Ilgi tiesūs plaukai gali paryškinti bruožus, o ne juos sušvelninti, aiškina Rivera."

"Kaip ir jūs galite pasirinkti odos priežiūros produktus, mažinančius raukšles ir suglebimą, geriausia laikytis šukuosenų, kurios atitraukia dėmesį nuo šių senėjimo požymių. Per ilgi plaukai, ypač jei jiems trūksta apimties, bangelių ar veidą įrėminančių sluoksnių, gali turėti priešingą efektą. Visada atminkite, kad tam tikru momentu ilgi tiesūs plaukai gali prisidėti prie bruožų, kurie atrodys ryškesni ir labiau ištempti, įspėja Rivera."

Galvos odos ekspertas Philipas B., bendrovės Philip B. Hair Care įkūrėjas, kartoja šį jausmą: „Kai plaukai neturi sluoksnių, jie gali atrodyti lygūs ir nuobodu, o tai gali jus akimirksniu pasenti.“

"Kosmetologė Ghanima Abdula iš „The Right Hairstyles“ taip pat pažymi, kad ypač reikėtų vengti pernelyg ilgo ilgio, jei kovojate su kitu senėjimo požymiu – slenkančiais plaukais. Ji sako, kad ilgi plaukai atrodo dar plonesni, todėl gali gerokai pasenti."

Tačiau tai nereiškia, kad turite šokti tiesiai į pixie pjūvį! Ilgi plaukai vis dar yra pasirinkimas, kuris gali atrodyti gražiai, nesvarbu, kiek jums metų, jei nuspręsite, koks stilius geriausiai tiks jūsų veido formai ir bruožams.

"Ekspertai siūlo rinktis sluoksniuotą išvaizdą su daug judesių ir veido įrėminimo, jei norite, kad plaukai būtų ilgi. Tinkamas sluoksnių kiekis ilgiems plaukams padeda subalansuoti veidą, judesius ir apimtis, taip pat padeda atšokti ar laužyti šviesą, aiškina Philipas B.."

Galite net pagalvoti apie nuolat madingą plaukų kirpimą, kuris puikiai tinka norint sukurti apimtį ir įrėminti jūsų bruožus.

Bukai, iki žandikaulio ilgio bobai

Kita kirpimo klaida, galinti pailginti jūsų veidą metų, yra vieno ilgio, bukos, krintančios ties žandikaulio linija, pasirinkimas.

"Ekspertinė šukuosenų meistrė Holly Dear sako, kad tinkamo ilgio bobai gali būti labai glostantys. Tačiau pjūvis iki žandikaulio gali pabrėžti visas netinkamas veido dalis, pvz., nukarusią odą aplink žandikaulio liniją. Ji paaiškina, kad bobai senstant žmonėms gali būti nemalonūs, nes mūsų oda linkusi kristi šiose vietose."

"Sprendimas? Pridėkite šiek tiek ilgio savo bobui. Dear siūlo rinktis vidutinio ilgio kirpimą, kuris atsiremia į siaurą kaklo dalį – kai kurie žmonės šį glostantį, jaunatvišką stilių vadina „loba“. Kad ir kaip tai pavadintumėte, Dear sako, kad šis kirpimas padės vizualiai pakelti ir pailginti kaklą bei vizualiai viską pakelti."

Be to, tas pats apimtį didinantis stiliaus patarimas ilgiems plaukams tinka ir bobs bei bobs: jei kyla abejonių, rinkitės sluoksnius ir veidą įrėminančius stilius, kad sušvelnintumėte savo bruožus ir sukurtumėte gaivią, jaunatvišką išvaizdą.

Nesvarbu, kokią šukuoseną pasirinksite, yra būdų, kaip sušukuoti kiekvieną ilgį po saule, net ir senstant. Tiesiog venkite šių įprastų spąstų, pasilikite stilistą, kuriuo pasitikite, ir, svarbiausia, drąsiai dėvėkite plaukus!

Kategorija: