Jūsų iPhone baterija idealiu atveju turėtų veikti visą dieną. Žinoma, jums gali tekti retkarčiais jį įkrauti visą dieną, kad jis neviršytų 30–80 procentų įkrovimo diapazono, bet kitu atveju jūsų įrenginys neturėtų vartoti tiek daug energijos, kad jis išsijungtų prieš vakarinę kelionę į darbą ir atgal. Jei turite didelių problemų su akumuliatoriumi, laikas išnagrinėti savo telefono įpročius – būtent šį: tai yra viena klaida, kurią galite padaryti ir visiškai sugadina jūsų iPhone baterijos veikimo laiką.

Programų uždarymas ir jų perbraukimas

Žinoma, tai malonu, bet išjungę programas ir nubraukę jas telefonui galite padaryti daugiau žalos nei naudos.

„Plačiai paplitusi klaidinga nuomonė, kad neseniai naudotos programos, esančios karuselėje, slapta vis dar veikia fone, o jas perbraukus jos galiausiai išsijungia, kad būtų taupoma jūsų iPhone baterija“, – sako technologijų ekspertas Shane'as Paarmanas. awesomestuff365 įkūrėjas ir generalinis direktorius. „Iš tikrųjų juos nubraukus veikia priešingai ir laikui bėgant gali labai pakenkti jūsų iPhone baterijos veikimo trukmei.“

Šios programos yra įjungtos budėjimo režimu, paaiškina Paarmanas, todėl jos iš tikrųjų neveikia fone. „Jie tiesiog yra, kaip neseniai buvo naudojami, ir gali būti lengvai atidaromi ten, kur baigėte“, – sako Paarmanas.

Shutterstock

Kai nubraukiate programas, jas visam laikui išjungiate, o jei norite vėl jas pasiekti, jas reikia visiškai paleisti iš naujo, o tai sunaudoja daug daugiau akumuliatoriaus energijos.

„Tai panašu į tai, kad televizorius veikia budėjimo arba miego režimu ir vėl jį įjungia, o tai sunaudoja labai mažai energijos, arba televizorių, kuris yra visiškai išjungtas ir vėl jį įjungia, o vėliau reikia daug daugiau energijos“, – sako Paarmanas.

Kad telefonas veiktų geriau, tiesiog nustokite daryti tai, ko jums nereikia daryti. Jūsų programos gali likti „atidarytos“ ir veikti budėjimo režimu. Norėdami pailginti akumuliatoriaus energiją, taip pat galite pabandyti retkarčiais įkrauti telefoną visą dieną, kad neperkrautumėte jo naktį.

Kategorija: