Tai pati populiariausia socialinės žiniasklaidos programa pasaulyje – ir ne, tai ne „Facebook“. „WhatsApp“ yra tokia populiari, nes ji naudojama beveik visose šalyse, kad būtų galima susisiekti ir greičiau bei privačiau bendrauti. Bet laikykis šios minties. Nė viena programa nėra tobula, o kai kalbama apie saugumą, privatumą ir net akumuliatoriaus problemas, yra keletas dalykų, susijusių su WhatsApp, kuriuos verta saugoti savo radare. Tai netikėtas „WhatsApp“ naudojimo trūkumas, apie kurį niekas jums nepasakoja.

Didelis akumuliatoriaus nutekėjimas

Jo didžiulis populiarumas ir vis didėjantis naujų funkcijų skaičius yra labai svarbus akumuliatoriaus išeikvojimas.„Šiandien WhatsApp yra viena iš pirmaujančių socialinės žiniasklaidos programų, kurias naudoja žmonės visame pasaulyje, norėdami bendrauti, dalytis savo gyvenimo būdu ir daryti įtaką kitiems pasitelkdami idėją, produktą ar prekės ženklą“, – sako Williamas Cannonas, „Uplead“ generalinis direktorius ir įkūrėjas. „Neseniai, kai „WhatsApp“ perėmė socialinės žiniasklaidos milžinas „Facebook“, buvo pridėta daug naujų funkcijų, kurios dar labiau pagerina dalijimosi turiniu patirtį ir efektyvų bendravimą su draugais ir giminaičiais.

Kita vertus, Cannon sako, kad „WhatsApp“ yra gerai žinoma kaip atsakinga už telefono baterijų išeikvojimą, kai įprastai naudojamas. „Tiesą sakant, pagrindiniai šios problemos k altininkai yra naujausi funkcijų naujinimai, kuriuos teikia programa dėl pirštų atspaudų saugos, kiti funkcijų atnaujinimai ir pranešimai“, - sako Cannon. „Be to, formuojant didžiules WhatsApp grupes su vartotojais iš skirtingų laiko juostų, atsiranda situacija, kai vartotojai ir toliau rašo žinutes ar dalijasi turiniu visą parą, o žinučių atnaujinimai vis pasiekia telefonus.Šis procesas vyksta fone, o tai dar labiau sukelia akumuliatoriaus išsikrovimo problemą.“

Shutterstock

Ne viskas blogai. Cannon pažymi, kad „WhatsApp“ kaip programa prideda tam tikrų funkcijų, tokių kaip pirštų atspaudų sauga ir pranešimų šifravimas, kad apsaugotų vartotojus duomenų saugumo ir privatumo požiūriu. Kitaip tariant: galbūt nenorite ištrinti „WhatsApp“, bet vis tiek verta rasti būdų, kaip ją naudoti nepakenkiant akumuliatoriui. „Vis tiek galime apsaugoti savo telefono baterijas nuo išsikrovimo išjungę pranešimo pranešimo ir daugialypės terpės automatinio atsisiuntimo parinktį, kai apie gautus pranešimus ir laikmeną nebus pranešta arba jie nebus atsisiunčiami, kol nebus patvirtintas vartotojas“, – sako Cannon.

Kategorija: