Svorio metimas gali atrodyti kaip didžiulis žygdarbis, ypač kai reikia subalansuoti įtemptą gyvenimą. Tinkamai maitintis, gerti vandenį ir mankštintis, derinant socialinį ir profesinį gyvenimą, kartais gali atrodyti, kad neįmanoma. Taip pat yra daug klaidingų nuomonių apie tai, kaip numesti svorio, dažniausiai tai, kad tai yra varginantis procesas. Tačiau raktas į sėkmingą svorio metimą dažnai yra paprastesnis, nei jūs suprantate.

Shutterstock

Didžioji dalis jūsų svorio metimo sėkmės priklauso nuo jūsų kasdienybės. „Siekiant efektyviai numesti svorio ir jį išlaikyti, svarbu rasti kasdienę valgymo ir mankštos rutiną, kuri atitiktų jūsų gyvenimo būdą, biudžetą, mėgstamus ir nemėgstamus dalykus“, – sako Susan Bowerman, MS, RD, CSSD, CSOWM, FAND. , Herbalife Nutrition pasaulinio mitybos švietimo ir mokymo vyresnysis direktorius: „Pradėkite nuo kelių mažų žingsnelių ir tegul kiekvienas žingsnis tampa įpročiu.Tada remkitės šia sėkme ir priimkite naujus iššūkius arba įtraukite kitus pakeitimus, kuriuos norėtumėte atlikti. Per daug dėmesio skiriant tokiems dalykams kaip kalorijos ir makrokomandos gali atitraukti jus nuo bendro vaizdo. Vietoj to, Bowerman sako, kad reikia sutelkti dėmesį į šiuos tris dalykus – sumažinti pridėtinio cukraus suvartojimą, valgyti b altymus kiekvieno valgio ir užkandžių metu ir su kiekvienu valgymu valgyti bent vieną vaisių ar daržovę. Jei laikysitės šių trijų taisyklių ir susitelksite į bendros mitybos kokybės gerinimą, jūsų svorio metimo kelionė bus daug lengvesnė.

Kaip minėta anksčiau, veiksmingas svorio metimas yra įprastas dalykas. Pasak Bowerman, yra viena klaida, kurią daugelis žmonių daro kasdien, kuri žlugdo jų pažangą. „Daugelis žmonių praleidžia pusryčius sakydami, kad yra per daug užsiėmę, kad juos ruoštų arba kad ryte nėra tokie alkani, arba mano, kad neturėdami ko valgyti gali tiesiog sutaupyti kalorijų.“

Tiesą sakant, praleidus pusryčius, jūsų organizmas ne tik apsunkina geriausios veiklos rezultatus, bet ir vėliau dienos metu gali suvartoti daugiau maisto, o tai praranda tikslą praleisti valgį. .Be to, taip pat buvo įrodyta, kad daug b altymų turinčių pusryčių valgymas gali padėti sumažinti suvartojamų kalorijų kiekį, ypač užkandžiaujant per dieną.

Shutterstock

Jei jums sunku ryte valgyti pusryčius, Bowermanas turi keletą dalykų, kurie gali padėti. „Suplanuokite paprastus patiekalus, kuriuos galite pasiimti ir valgyti ryte, pavyzdžiui, vienai porcijai skirtą jogurto ir banano dėžutę, b altymų kokteilį, kurį galite plakti ir gurkšnoti važiuodami į darbą ir atgal, arba gabalėlį viso grūdo skrebučio, užtepto riešutų sviestas“. Sutelkite dėmesį į daug b altymų turintį maistą, kuris ilgą laiką išliks sotus, o dieną ir medžiagų apykaitą pradėkite nuo dešinės pėdos.

Svorio metimas nebūtinai turi būti kažkas, ką tu ištveri. Palengvinkite kelionę sutelkdami dėmesį į savo bendros sveikatos gerinimą, o ne tik į skaičius. Sutelkite dėmesį į b altymų ir daržovių valgymą kiekvieno valgio metu, įsitikinkite, kad valgote b altymingus pusryčius ir nepraleiskite valgio ar per daug ribokite.Laikydamiesi šių paprastų taisyklių būsite mažiau priblokšti ir galėsite puoselėti kiekvieną savo sveikatos aspektą.

Kategorija: