Tiesioginė televizija ne visada vyksta pagal planą – tai Ana Navarro ir Sunny Hostin puikiai žino!

Rugsėjo 25 d., penktadienį, buvome liudininkais tai, ko niekada nemanėme, kad pamatysime, nes abu „The View“ laidų vedėjų COVID-19 testas buvo teigiamas tiesioginiame eteryje. Teigiami jų rezultatai buvo paskelbti likus vos kelioms minutėms iki suplanuoto interviu su viceprezidentu Kamala Harris, todėl jie greitai buvo išvežti iš filmavimo aikštelės. Tačiau pirmadienio laidoje vienas iš laidos vedėjų Joy'us Beharas teigė, kad tie testai iš tikrųjų buvo klaidingi teigiami, ir patvirtino, kad kartu su ja sėdėję Navarro ir Hostinas COVID neužkrėsti po daugelio neigiamų testų.Tai buvo chaotiškos kelios dienos, švelniai tariant!

„Tai atnaujinimas: mums visiems buvo atlikta daugybė COVID testų“, – pirmadienį žiūrovams sakė Beharas. „Džiaugiuosi galėdamas pranešti, kad Sunny ir Anos penktadienio rezultatai buvo klaidingi teigiami ir visi yra saugūs, sveiki ir neužkrėsti COVID. Niekas to neturi. Tai buvo kažkokia klaida.“

Visi, dirbantys „The View“ eteryje ir užkulisiuose, kelis kartus per savaitę tikrinami dėl COVID-19, todėl neaišku, kaip Navarro ir Hostinui buvo leista pradėti transliaciją, prieš tai negavus testo rezultatų . „The View“ vykdomasis prodiuseris Brianas Teta per eterį atsiprašė moterų už tai, ką jos patyrė, ir pridūrė, kad „buvo klaidų“, tačiau sveikata ir sauga visada yra prioritetas numeris vienas.

„Tai buvo tiesiog neįtikėtinas aplinkybių rinkinys, ir mes sužinojome akimirksniu prieš sugrįždami į eterį“, – apie tai, kaip buvo elgiamasi staigus jų pašalinimas iš filmavimo aikštelės, pasakojo Teta. „Ir tą akimirką galvojau tik apie tai, kad turime apsaugoti šeimininkus ir apsaugoti viceprezidentę – ji negalėjo išeiti, kad ir kas nutiktų.”

„Ir tai lėmė tikrai nepatogią televiziją, kurią, jei galėčiau, norėčiau sugrįžti, bet tikrai noriu pripažinti Sunny ir Aną ir atsiprašyti jų, nes per visą šį chaosą jie buvo atsidūrė tokioje pozicijoje, kur ši informacija buvo paskelbta per televiziją“, – tęsė jis. „Buvo gaila, kad buvo padaryta klaidų, bet galiu drąsiai teigti, kad turime labai griežtus saugos protokolus, kad visi yra reguliariai tikrinami, ir man labai palengvėja, kad jūs, vaikinai, esate sveiki, kad visi yra sveiki ir niekas niekada nebuvo ten. pavojus.“

ABC / Lou Rocco

"Atrodė, kad Navarro buvo geros nuotaikos po penktadienio chaotiško pasirodymo ir atnaujino savo sekėjus „Twitter“ miela, bet informatyvia žinute. Oho! Labai dėkingas, kad šią popietę gavome trečią neigiamą PGR testo rezultatą. Grįžusi namo pas Chačos tėtį, ji socialiniame tinkle „Twitter“ parašė kartu su nuotrauka, kurioje ji dėvi leopardo rašto veidą ir pozuoja su savo šunimi Chacha."

"Pirmadienio laidoje, kai dar kartą buvo patvirtinta, kad tiek Navarro, tiek Hostino testai kelis kartus buvo neigiami, ponios kalbėjo apie tai, kaip jas paveikė penktadienio įvykiai. Buvo tikrai nemalonu, kad mano rezultatai buvo paskelbti viešai, kol net nesupratau, kas vyksta, sakė Hostinas. Mano vaiko mokyklai reikėjo pranešti. Ją teko ištraukti. Mano tėvus teko skubėti pasitikrinti. Ir mano sūnui taip pat buvo pranešta mokykloje. Mane tai ypač sujaudino, nes ne taip seniai sakiau panegirikos žodį savo uošvio laidotuvėse. Taigi galite įsivaizduoti, kaip aš jaučiausi galvodamas, kad galiu būti COVID teigiamas ir mano šeima gali patirti dar vieną netektį, netektį, kurios, manau, mano vyras negalėtų ištverti."

"Navarro taip pat papasakojo apie savo patirtį ir pridūrė, kad ji buvo labai išsigandusi, nes ką tik praleido dieną su viceprezidento seserimi, dukterėčia ir svainiu, kol gavo klaidingus teigiamus rezultatus. Aš galvoju: „Aš sergu vidurių šiltine Marija ir per savaitę išnaikinsiu visą Harriso šeimą“, – juokavo ji.Tikrai negaliu pasakyti, koks esu dėkingas viceprezidento komandai, kad jie sumušė – kad su tuo susitaikė. Kamala, grįžk! Bubble Wrap gaminsime patys. Mes plūduriuosime dezinfekavimo priemonėje!"

Džiaugiamės, kad visi, dirbantys su „The View“, yra saugūs ir be COVID, ir tikimės, kad chaosas eteryje nepasikartos.

Kategorija: