2023 m. vasara buvo kupina visų rūšių bikinio tendencijų po saule – nuo vos vos surištų bikinių iki siūlų. Tačiau populiariausia bikinio tendencija, kurią pamėgo tokios įžymybės kaip Olivia Culpo ir Kardashians, buvo apverstas bikinis.

Ir jei manote, kad rudens orai trukdo tai tęstis, Addison Rae ką tik įrodė priešingai.

Apverstos bikinio tendencijos yra kaip tik tai, kaip atrodo: atrodo, kad bikinio viršutinė dalis apverčiama aukštyn kojomis, kad būtų sukurta dar seksualesnė ir labiau atskleidžianti viršutinė dalis, nei jūsų trikampis viršus.Vos prieš kelias savaites Olivia Culpo atostogaudama Graikijoje madingu stiliumi „Instagram“ paspartino.

Tačiau dabar atėjo Addisono Rei eilė. 20-metė „TikTok“ žvaigždė, influencerė ir aktorė labai pademonstravo savo išlinkimus, kai pasidalijo šiuo momentu paplūdimyje vilkėdama purpurinį languotą apverstą bikinį.

Antrasas: „To aš noriu“, Adisono rugsėjo 20 d.th Insta įrašas sulaukė daugiau nei 2,6 mln. paspaudimų „Patinka“ iš jos 40 mln. sekėjų. Addison pozavo smėlyje su nuostabiomis uolomis fone ir pademonstravo savo tonizuotą figūrą su dviem aukštyn kojomis apverstu viršutiniu bikiniu ir derančiomis apatinėmis juostelėmis. Siekdama pagerinti išvaizdą, ji suporavo savo ploną bikinį su kita vasaros tendencija: kepure.

Visada galime pasikliauti, kad Addison padovanos Z kartos stiliaus dozę ir įpūs jos išvaizdą populiariais Y2K elementais. Neseniai ji pademonstravo savo žavingą pusę savo „Netflix“ filmo „He’s All That“ premjeroje ir savo karštą žvilgsnį „Met Gala“.Tačiau Addisono gatvės ir paplūdimio stilius visada yra nugalėtojas, ir šis apverstas bikinis nėra išimtis. Nenustebtume, jei ši bikinio tendencija išliks ir 2023 m. vasarą.

Kategorija: