Visi žinome, kad mūsų rytinė rutina gali priversti sugadinti odos priežiūrą, tačiau daugelis iš mūsų nesuvokiame, kad ši rutina yra daugiau nei tik mūsų grožio režimas. Viskas, ką darote, kad pasiruoštumėte ryte, gali turėti įtakos jūsų odos sveikatai, įskaitant pusryčius.

Jei kovojate su spuogais, galbūt norėsite gerai ir kruopščiai peržvelgti savo mitybą ir išsiaiškinti, ar kas nors, ką valgote ar geriate ryte, gali turėti įtakos jūsų odos išvaizdai.

Pasak dermatologų, jūsų kavos puodelis iš tikrųjų gali sustiprinti cistinius spuogus

"Nors pati kava gali labai nepabloginti spuogų, pridėtas cukrus ir pienas gali pabloginti spuogų atsiradimą, nes cukrus ir tam tikros pieno rūšys buvo siejami su spuogais, sako dr. Marisa Garshick, sertifikuota dermatologė iš Niujorko, pasakė SheFinds."

Dr. Garshickas paaiškino, kad problema slypi maisto produktuose, kurių glikemijos indeksas yra didelis, o tai reiškia, kad dėl jų gali padidėti cukraus kiekis kraujyje.

"Manoma, kad produktai, turintys aukštą glikemijos indeksą, gali pabloginti spuogus, nes gali sukelti cukraus kiekio kraujyje šuolius, o tai gali sukelti uždegimą ir padidinti riebalų gamybą, o kartu gali prisidėti prie bėrimų pablogėjimo, sakė ji. "

Shutterstock

Taigi, nors šaukštas ar du kavos paprastai nekenkia jūsų sveikatai, jis gali pakenkti jūsų odos sveikatai, jei kovojate su spuogais.

"Dr. Garshickas mums pasakė, kad pienas padidina insulino augimo faktorių 1, o tai gali padidinti sebumo gamybą, dėl ko gali atsirasti bėrimų."

Pabandykite naudoti pieno pakaitalą, pvz., migdolų ar sojų pieną, kad išvengtumėte spuogų ir odos uždegimų, kai ruošiate kasdienį kavos puodelį. Pažvelkite į kai kuriuos mūsų mėgstamiausius sveikos kavos ingredientus čia, čia ir čia.

Kategorija: