Ar yra kas nors, kuris neturi meilės ir neapykantos santykių su akių pieštuku? Naudokite jį gerai ir sukūrėte puikų kačių brūkštelėjimą, kuris atvers akis ir suteiks jūsų išvaizdai intrigos. Bet vienas neteisingas judesys – arba vienas kosulys ar čiaudėjimas – ir miestas bus suteptas. Nereikia bijoti ar gąsdinti akių pieštuko. Nesvarbu, ar jums labiau patinka pieštukas, ar gelinis rašiklis, tai yra viena makiažo priemonė, kuri gali suteikti jūsų akims pagrindinį vaidmenį jūsų išvaizdoje, sukurti paslaptį arba atrodyti labiau budriai ir žvaliau – tai priklauso nuo tos dienos makiažo tikslų. „Maple Holistics“ grožio ekspertė Adina Mahalli pasiūlė vieną gyvenimą pakeičiantį akių pieštuką, kuris gali akimirksniu atrodyti 10 metų jaunesnis – tam nereikia profesionalios makiažo meistrės įgūdžių.

Shutterstock

B altas akių pieštukas

Tai ne tai, ką manote. Taip, 9-ojo dešimtmečio mada grįžta iš esmės, tačiau blizgantis b altas akių pieštukas ant voko nėra įtrauktas į tą retro tendencijų antplūdį. Taigi, kodėl Mahalli sako, kad vis tiek rekomenduoja ryškiai b altą akių pieštuką? Paprasta: padeda veidui atrodyti jaunesniam. Tačiau svarbiausia yra tiksliai žinoti, kur jį įdėti.

Shutterstock

„Patepus b altą akių pieštuką ant apatinės vandens linijos, akys gali atrodyti didesnės ir ryškesnės“, – sako Mahalli. „Šis triukas puikiai tinka senstančiai odai ir apskritai atrodo labiau budrus. Paprastą b altą akių pieštuką galima įsigyti daugumoje vaistinių ar net aukščiausios klasės makiažo parduotuvių. Atsižvelgdami į savo biudžetą, galite rasti geriausią produktą, atitinkantį jūsų poreikius.“

Shutterstock

Viena paplitusi klaidinga nuomonė, su kuria susiduria Mahalli, yra idėja, kad juodas akių pieštukas yra visuotinai glostantis. „Tai netiesa, nes juodas akių pieštukas iš tikrųjų gali sukurti tamsesnę iliuziją ir priversti jūsų veidą atrodyti pavargusi“, – Mahalli.

Tai ypač pasakytina apie juodo akių pieštuko uždėjimą ant apatinės vandens linijos arba apjuosiant viršutinius ir apatinius akių vokus. Jei esate juodo akių pieštuko gerbėjas, bet norite ryškesnio žvilgsnio, saikingai jį naudodami viršutinį voką (arba viršutinę vandens liniją) ir netgi sukurdami nedidelį sparną voko šone, galite išryškinti dramą nesukuriant šešėlių, kurie gali kad atrodytum labiau piešęs.

Shutterstock

Jei pastebėjote, kad b altas akių kontūro pieštukas patenka ant apatinių blakstienų arba nesate įsimylėjęs, kaip jis atrodo ryškus, kitas akis atveriantis triukas yra pakeisti b altą į nuogą akių pieštuką ir naudoti jį taip pat – kartu jūsų apatinė vaterlinija.Tačiau dar neišmeskite to b alto įkloto. Akių kampučius pridėkite b alto pieštuko, kad akimirksniu paryškintumėte.

Kategorija: