Kiekvienas patiria tam tikrą pilvo pūtimą ir uždegimą, norime to ar ne. Ir jei per dažnai susiduriate su uždegimu, tai netgi gali turėti įtakos jūsų medžiagų apykaitai ir sulėtinti virškinimą. Ir niekas to nenori, nes tai gali sukelti svorio padidėjimą ir kitų sveikatos problemų.

Jei nerandate būdo, kaip nugalėti pilvo pūtimą, galbūt norėsite išbandyti keletą priešuždegiminių vitaminų, kurie gali padėti. Dauguma jų taip pat yra naudingi ir skatinant medžiagų apykaitą.

Slinkite žemyn ir rasite keturis mėgstamiausius priešuždegiminius vitaminus.

Bye Bye Bloat (24,99 USD)

Ką tai daro

Šis papildas padeda sumažinti pilvo pūtimą gerindamas virškinimą. Tai taip pat gali pagerinti medžiagų apykaitą ir padėti numesti svorio.

ko jis pagamintas

- Imbiero šaknis

- Kiaulpienė

- ožragė

Perspektyvi apžvalga

„Šis produktas man patiko pirmą kartą, todėl ką tik iš naujo jį įsigijau ir prieš kelias dienas pradėjau naudoti antrąjį buteliuką! Neabejotinai pastebėjau tam tikrus reikšmingus pokyčius, kai atsibundu ryte ir visą dieną – retai kada atsibundu išsipūtęs – tai yra rimtas pokytis, palyginti su tuo, kas įvyko prieš pradedant vartoti šį produktą, nes dažniausiai pabundu trečią mėnesį nėščia. . Išgeriu dvi kapsules prieš eidama miegoti, o vieną galiu gerti ryte arba prieš didelį valgį, jei jaučiuosi išsipūtęs.“

Zenwise žaliosios arbatos ekstraktas (17,97 USD)

Ką tai daro

Šis žaliosios arbatos ekstrakto papildas pagreitina medžiagų apykaitą ir gerina energiją bei atmintį, naudodamas natūralias žaliosios arbatos naudą. Jame taip pat gausu antioksidantų.

Iš ko jis pagamintas

- Žalioji arbata

- Vitaminas C

Perspektyvi apžvalga

„Neabejotinai myliu šį produktą!! Visiškai jaučiu, kaip atsinaujino mano medžiagų apykaita ir net jei valgau kaloringus saldumynus ar riebų maistą, išgeriu vieną tabletę, jaučiu, kad ryte numečiau svorio. Aš jį geriu tik po didelių valgių, kitaip jaučiu, kad mano medžiagų apykaita yra per didelė ir man reikia valgyti daugiau! Paprastai esu jautrus kofeinui, todėl ši versija be kofeino yra nuostabi, nesijaučiu nervinga arba nemiegu naktimis.“

Ciberžolė ir imbieras (9,82 USD)

Ką tai daro

Šis papildas pagamintas su dviem prieskoniais, kurie, kaip žinoma, skatina medžiagų apykaitą: ciberžolę ir imbierą. Tai gali padėti kovoti su viso kūno uždegimu, taip pat pagreitinti medžiagų apykaitą.

Iš ko jis pagamintas

- Ciberžolė

- Kurkuminas

- Imbieras

Perspektyvi apžvalga

„Vartoju šį produktą jau keletą mėnesių ir pastebėjau, kad jis palengvina daugumą mano sąnarių skausmų, susijusių su senėjimu. Kaip ir dauguma natūralių priemonių, tai nėra išgydymas per naktį, o vartojamas per tam tikrą laikotarpį, buvo labai sėkmingas. Labai geras produktas už teisingą kainą.“

Obuolių sidro acto guminiai vitaminai (18,98 USD)

Ką tai daro

Šis guminis vitaminas pagamintas iš obuolių sidro acto, kad padėtų detoksikuoti organizmą, kovotų su uždegimais ir gerintų virškinimą. Tai netgi gali padėti skatinti švarią odą!

Iš ko jis pagamintas

- Obuolių sidro actas

- Vitaminas B12

- Vitaminas B9

Perspektyvi apžvalga

„Aš visada turėjau virškinimo problemų. Šiek tiek skeptiškai žiūrėjau į užsakymą. Aš turiu galvoje, kaip gali padėti dvi gumos? Aš bandžiau ryte gerti acto vandenį, bet jis tiesiog toks nuostabus. Nusprendžiau tai išbandyti. Visų pirma, skonis puikus. Prireikė maždaug savaitės, kol pamačiau skirtumą. Aš nebeturiu rėmens problemų. Mano pilvas nėra išsipūtęs.“

Kategorija: