Tiems iš mūsų, kurie ieško pigių sandorių, „Amazon Prime Day“ tiesiogine prasme yra svajonės išsipildymas. Didysis mažmenininkas retai siūlo nuolaidas, todėl šis kartą per metus vykstantis išpardavimas yra tikrai didelis dalykas. Šių metų Amazon Prime Day prasideda rytoj, birželio 21 d., ir baigiasi birželio 22 d. Tai reiškia, kad turėsime tik 48 valandas, kad išnaudotume visas šio renginio galimybes, todėl geriausia turėti žaidimo planą.

Štai ką žinome iki šiol: „Amazon“ patentuotiems technologiniams įrenginiams bus taikoma iki 50 proc. nuolaida, kasdieniams būtiniems produktams – 20 proc. nuolaida, o „Amazon“ netgi siūlo filmų nuomos pasiūlymus.

Tapome apsipirkimo internetu profesionalais, todėl sudarėme nedidelį patarimų sąrašą, kuris padės jums išnaudoti visas šių metų „Amazon Prime Day“ galimybes. Štai kaip turėtumėte apsipirkti:

1. Prisijunkite prie Amazon Prime

Amazon Prime Day skirta mažmenininko lojalumo programos „Amazon Prime“ nariams. Prisijungimas prie Prime kainuoja 12,99 USD per mėnesį, bet verta, jei dažnai perkate „Amazon“.

Be to, kad nariai turi teisę įsigyti „Prime Day“ pasiūlymų, jie naudojasi nemokamu visų „Amazon“ užsakymų pristatymu, neribota „Amazon Prime“ transliacija ir papildomais pasiūlymais bei nuolaidų galimybėmis ištisus metus. Jei kada nors yra tinkamas laikas prisijungti prie „Amazon Prime“, tai yra dabar – kad galėtumėte išnaudoti visas savo narystės galimybes Prime Day.

Taip pat galite prisiregistruoti gauti 30 dienų nemokamą bandomąją versiją prieš Prime Day ir atšaukti neapmokestinę, kol nesibaigs mėnuo. Taip rytoj vis tiek galėsite apsipirkti!

2. Žinokite, kur rasti geriausius pasiūlymus

Amazon yra didžiulė svetainė, todėl būtų beveik neįmanoma naršyti kiekvieno siūlomo pasiūlymo per 48 Prime Day valandas. Geriausias būdas įsitikinti, kad rasite kuo daugiau pasiūlymų – žinoti, kur ieškoti.

Pradėkite atsisiųsdami programą. Paprastai naršyti yra lengviau nei svetainėje, nes programoje yra skyrius „Pasiūlymai“, kuriame rodomi ir esami, ir būsimi pasiūlymai. Jūs netgi galite pasirinkti žiūrėti konkrečius pasiūlymus, kad galėtumėte juos apsipirkti, kai tik jie bus paskelbti.

3. Išbandykite didelius pardavimus prieš premjero dieną

Sunku neapsirikti dėl daugybės pasiūlymų ir pasiūlymų per „Prime Day“ vien todėl, kad apsipirkti galima tiek daug. Rekomenduojame įvertinti kai kuriuos pasiūlymus, kad būtumėte pasiruošę, ko ieškoti, kai kainos pradės kristi.

Nors Amazon gana tyli apie savo Prime Day pasiūlymų specifiką prieš renginį, yra keletas vietų, kur galima rasti įžvalgų. Iki šiol sužinojome, kad „Amazon“ jau vykdo akciją, kuri suteikia jums 10 USD apsipirkimo kreditą, jei išleidžiate 10 USD smulkaus verslo pardavėjui per jos svetainę! Taip pat sužinojome, kad mažmenininkas planuoja pasiūlyti daug nuolaidų technologijų prekėms, ypač savo gaminiams.

Shutterstock

4. Sudarykite pageidavimų sąrašą prieš „Amazon Prime Day“

Kitas būdas įsitikinti, kad nepraleisite galimybės sutaupyti tinkamoms prekėms – iš anksto išsirinkti tai, ko norite. Gali praeiti šiek tiek laiko, kol „Amazon“ rasite tinkamus produktus, nuo apžvalgų skaitymo iki panašių prekių palyginimo. Taigi, užuot gaišę brangų apsipirkimo laiką per Prime Day, pradėkite naršyti dabar.

„Amazon“ leidžia sudaryti pageidavimų sąrašus, todėl pridėkite norimas prekes į savo pageidavimų sąrašą, tada per Prime Day patikrinkite jų kainas, kad sužinotumėte, ar jos atitinka kokias nors akcijas.

Kategorija: