Visi nekantriai laukiame vasaros š altesniais mėnesiais, idealizuojame rasotą, hidratuotą odą, o žiemiškai pleiskanojančią, blyškią odą. Ir vis dėlto kiekvienais metais būna netikėta, kai prakaituojame nuo makiažo, atrodome dryžuoti ir drėgni, o ne švytintys ir putojantys. Nors vasarą gali būti lengviau sumažinti veido makiažą, kad išvengtumėte prakaitavimo, kartais jums gali prireikti gerai padengtos dienos, o karštis jums neturėtų trukdyti.

Įdėjus šiek tiek papildomų pastangų, kad makiažas išliktų vietoje, vasariškai spindinčios odos išvaizda nėra per daug ko prašyti.Anot vizažistės, norint prižiūrėti ir prižiūrėti nepriekaištingą odą visą vasarą, reikia atlikti šiuos penkis žingsnius, kad karščiausiais metų mėnesiais sukurtumėte prakaitui atsparų makiažo pagrindą.

Shutterstock

Naudokite matinį gruntą

Primer visada yra vienas iš svarbiausių makiažo žingsnių, kad makiažo pagrindas būtų nepažeistas visą dieną, o matinis produktas padės atremti bet kokį prakaitavimą, kuris gali atsirasti dėl karščio. „Mano visų laikų mėgstamiausia yra Melli Cosmetics „Velvet“. Jis padeda sušvelninti bet kokio aliejaus ar prakaito blizgesį, neatrodydamas lygus ir nuobodu“, – sako vizažistė Laura Burns. Šis produktas ne tik sumažins blizgesį, bet ir padės sugriebti pagrindą, kad jis neslystų ir nenuvarvėtų per visą dieną.

Shutterstock

Fonas be aliejaus

Tinkamo pagrindo pasirinkimas darbui yra dar vienas svarbus žingsnis siekiant užtikrinti, kad makiažas išliktų dieną prieš karštį.„Įsitikinkite, kad jūsų pagrindas yra vandens pagrindu. Aliejaus pagrindo pagrindas suteiks blizgesio“, – sako Burnsas. Nors visada galite naudoti stingdančią pudrą, kad sumažintumėte blizgesį, atsirandantį dėl aliejinės formulės, tačiau vandens pagrindo pagrindas yra labiau tikėtinas, kad jis drėkins ir išliks ant jūsų odos, taip pat neatrodydamas riebus ar prakaituotas.

Shutterstock

Blotavimo popieriai

Pasitepus pagrindą, būtina išlaikyti odą sausą, kad oda atrodytų nepriekaištingai. „Užuot nuvalę pudrą, kuri gali padaryti jūsų pagrindą „tortu“, nešiokitės nuvalymo popieriaus ir karts nuo karto per dieną švelniai prispauskite juos ant odos, ypač nosies kampučiuose ir T zonoje. Tai sugers aliejų ir pašalins tą blizgančią išvaizdą“, – aiškina Burnsas. Vasarą retai prakaituojate visą dieną, todėl naudodami specializuotus blotinginius popierius padėsite išlaikyti makiažą nepažeistą, o ant odos pašalinsite tik perteklinį kondensatą.

Shutterstock

Vanduo, vanduo, vanduo

Kad būtų naudinga jūsų odai ir kūnui, būtina gerti daug vandens, kad sumažintumėte prakaitavimą, o oda būtų spindinti ir gaivi net karščiausiais mėnesiais. „Kūno vėsinimas ir hidratacija sumažina prakaitavimą, be to, tai yra nuostabu odai“, – sako Burnsas. Visą dieną turėtumėte išgerti beveik 3 litrus vandens, kad išliktumėte hidratuotas, tačiau vasarą tai tampa vis svarbiau siekiant išsaugoti savo sveikatą ir pagerinti drobę, ant kurios dedate pagrindą.

Kategorija: