Nauja Britney Spears‘ finansinės padėties detalės neseniai paaiškėjo ir labai stebina. „Forbes“ duomenimis, Spears grynoji vertė gerokai atsiliko nuo jos popžvaigždžių. Kilus ginčams, susijusiems su jos konservatoriškumu, šios naujienos dar labiau sutraukia antakius.

Skaitykite toliau, kad gautumėte daugiau informacijos.

Splash/Shutterstock

"

Dar 2002 m. „Forbes“ paskelbė Britney įtakingiausia pasaulio įžymybe, nurodydamas jos 40 mln. USD pajamas neatskaičius mokesčių ir rinkliavų. Tačiau nuo to laiko atrodo, kad Toxic dainininkės finansinė padėtis sustingo, ypač lyginant su kitomis ikonomis, tokiomis kaip Jennifer Lopez, Beyonce ir Taylor Swift "

Splash/Shutterstock

Pagal naujausius „Forbes“ skaičiavimus, Spears grynoji vertė dabar siekia 60 mln. USD, o tai yra šokiruojančiai mažas skaičius, palyginti su kitais garsiais dainininkais.

Straipsnyje cituojama Taylor Swift (365 mln. USD), Jennifer Lopez (150 mln. USD) ir Beyonce (420 mln. USD) grynoji vertė.

Splash/Shutterstock

Šie skaičiai sukėlė tam tikrą susirūpinimą dainininkės gerbėjams, ypač tiems, kurie palaiko FreeBritney judėjimą, kuriuo siekiama panaikinti Britney konservatoriją (pabrėžiant jos tėvo kontrolę).

Šis susirūpinimas buvo sustiprintas neseniai pasirodžiusiame dokumentiniame filme „Framing Britney Spears“. Atsižvelgiant į tai, kad Jamie Spears plačiai kontroliuoja Britney gyvenimą, jos dabartinė finansinė padėtis negali būti vertinama kaip visiškai atskirta nuo konservatorijos problemos.

Splash/Shutterstock

"Remiantis „Entertainment Tonight“, Jamie kontroliuoja Britney (redaguota), verslą, kostiumus, asmeninius, buities reikalus ir teisinius reikalus (pramogų, muzikos, kitų verslo galimybių, šeimos teisės, bylinėjimosi, teismo procesų) ir (arba) kitų ginčų sprendimas ir vykstantys teisminiai ginčai bei konservatorijos klausimai."

Jis taip pat gauna 130 000 USD atlyginimą per metus, rašo „The New York Times“ .

"Tai dar ne viskas. Straipsnyje priduriama, kad per pastaruosius aštuonerius metus jis prašė tik nedidelio padidinimo, tačiau jam buvo skirta 1,5 procento bendrųjų pajamų už pasirodymus ir prekes, susijusias su jo dukters rezidencija Las Vegase."

Nors mes vis dar nežinome visų konservatorijos detalių (ir Britney tiesiogiai apie tai nekalbėjo), atrodo, kad yra tikros priežasties suabejoti situacija, ypač atsižvelgiant į naujausią „Forbes“ informaciją. įvertinimai.

Kategorija: