Kate Middleton turi naują dukterėčią! Pippa Middleton ir jos vyras Jamesas Matthewsas kovo 15 d. ryte susilaukė antrojo vaiko, mergaitės. Sveikiname! Š altinis „People“ sakė, kad kūdikis buvo pagimdytas šviesus ir anksti 4.22 val., sveriantis 6 svarus ir 7 uncijas. Pippai ir jos dukrai sekasi gerai.

„Ji tobula, visi labai džiaugiasi tokiu laimingu atvykimu“, – pridūrė š altinis.

Splash News

Pippa pavadino jų dukrą Grace Elizabeth Jane – žavingu vardu, kuriuo pagerbiama jos vyresnioji sesuo! Antrasis Kate vardas taip pat yra Elžbieta, todėl juos jau sieja mielas ryšys.

"Kunigaikštis ir hercogienė labai džiaugiasi džiugiomis naujienomis, žmonėms sakė viešai neatskleista informacija."

Splash News

"Žinia apie Pippos nėštumą pirmą kartą buvo pranešta 2023 m. gruodžio mėn. Šeštasis puslapis turėjo informaciją. Š altinis pardavėjui sakė, kad Pippa ir Jamesas yra sužavėti – tai nuostabios naujienos per sunkius metus. Visa šeima džiaugiasi."

"Pippa ir Jamesas yra sužavėti, tai yra fantastiškos naujienos per sunkius metus, tą naujieną paskelbusiam puslapiui Six sakė viešai neatskleista informacija. Visa šeima džiaugiasi."

Splash News

Džiaugiamės jais! Carole Middleton, Kate ir Pippos mama, taip pat susijaudinusi.

"Tikiuosi pamatyti daugiau savo šeimos narių, nei galėjau praėjusiais metais, įskaitant, žinoma, savo naująjį anūką, sakė ji žurnalui Good Housekeeping UK. Kadangi vakcinos platinamos plačiau, panašu, kad šis tikslas labai pasiekiamas."

Kategorija: