Instagram modelis Demi Rose Mawby ir vėl demonstruoja savo garsiąją figūrą – ir šį kartą ji dėvi labai mažai!

Žinoma, žvaigždei nesvetimas nusirengimas, tačiau ši naujausia išvaizda verčia susimąstyti, kad tai gali būti vienas karščiausių jos akimirkų. Kovo 4 d. Demi įsmigo į mėlyną nėriniuotą apatinio trikotažo komplektą, kuris buvo beveik visiškai permatomas. Pažiūrėkite patys!

SKAITYTI DAUGIAU: OMG! Demi Rose netrukus atsikratys šio per mažo bikinio

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį bendrino Demi (@demirose)

Kaip matote iš jos akimirkos, socialinių tinklų asmenybė beveik nieko nepaliko vaizduotei, kai demonstravo savo akį rėžiančius išlinkimus (ir daugybę odos). Viskas, ką galime pasakyti, yra WOW!

SKAITYTI DAUGIAU: Šioje prigludusioje suknelėje galite pamatyti VISAS Demi Rose išlinkimus – ji atrodo neįtikėtinai!

Instagram.com/demirose

Dėmusi garuose, Demi seksualiai pozuoja gulėdama ant lovos ir puikuojasi smėlio laikrodžio figūra. Ji būtinai įvertino už kadrą atsakingą fotografą, pažymėdama @gregorio.

SKAITYTI DAUGIAU: Jūsų žandikaulis nukris, kai pamatysite beprotiškai seksualų Demi Rose Itty-Bitty bikinį

Instagram.com/demirose

"Kaip įprasta, Demi nuotrauka sulaukė didelio gerbėjų dėmesio. Įrašas, kurio antraštė ji pavadino „Rožių terapija“, sulaukė daugiau nei 500 tūkst. žmonių, kurie „Instagram“ plūdo girdamiesi už jos buduaro stiliaus fotosesiją.Nesame tikri, kokia tai terapija, bet jei tai reiškia, kad atrodysime taip pat gerai, kaip Demi, užsiregistruokite!"

"Tu tokia graži, parašė vienas žmogus. Kitas vartotojas liko be žado, komentavo, Jokiais žodžiais negalima paaiškinti."

SKAITYTI DAUGIAU: Demi Rose nusileidžia nuo šios mini suknelės – matote viską!

Splash News

Didžiąją metų dalį modelis praleido Ibisoje, Ispanijoje. Žinoma, nuostabi vieta yra puikus fonas jos IG nuotraukoms, todėl jaučiame, kad jos ateityje bus daug daugiau žandikaulių atmušančių kadrų.

Kategorija: