Nors Princas Williamas ir Princas Harry šiuo metu gali turėti tolimų santykių, broliai ir toliau turi vieną bendrą tikslą: gerbti savo velionė mama, Princesė Diana, Motinos dieną. Šiais metais JK Motinos dieną minėjo sekmadienį, kovo 14 d.

Kadangi Harry dabar gyvena Kalifornijoje, jam buvo šiek tiek sunkiau sugalvoti, kaip išreikšti pagarbą savo motinai, kuri palaidota JK, tačiau Sasekso hercogui tai puikiai pavyko.

Omidas Scobie, Harper’s Bazaar karališkasis redaktorius, paaiškino, kaip princas Harry šventė savo motiną per Twitter:

Princo Harry atstovas spaudai sako, kad jis surengė gėlių padėjimą prie princesės Dianos kapo Spenserių šeimos dvare Altorpe, Nortamptonšyro valstijoje. pic.twitter.com/ckO9qDG52F

- Omidas Scobie (@scobie) 2023 m. kovo 14 d.

Viljamas taip pat pagerbė savo mamą. Kensingtono karališkajame „Instagram“ puslapyje Kembridžo kunigaikštis ir kunigaikštienė paaiškino, kaip jie švenčia šią ypatingą dieną, ir mielai pagerbė princesę Dianą.

Žiūrėkite įrašą čia:

Jų antraštė išreiškė gerumą visiems, švenčiantiems šią dieną, ypač tiems, kurie prarado savo motinas. Be to, jame buvo paaiškinta įraše rodoma kortelių karuselė: „Kiekvienais metais per Motinos dieną George'as, Charlotte ir Louisas gamina korteles, prisimindami savo močiutę Dianą Williamui“. Taip miela!

Jų vaikai taip pat gamino tortą šventei.

Nors Haris ir Williamas dabar nėra tokie artimi, kaip kadaise, jie neabejotinai vis dar turi tą patį jausmą, kai kalbama apie savo mamos pagerbimą, pakartodami tai, ką Haris pasakė savo interviu Oprah: „Kaip sakiau anksčiau, Aš myliu Williamą iki smulkmenų.Kartu išgyvenome pragarą ir dalijamės patirtimi, tačiau einame skirtingais keliais.“

Splash/Shutterstock

"Šiuo metu santykiai yra „kosmosas“, – tęsė jis. Ir laikas išgydo viską, tikiuosi."

Mes irgi to tikimės!

Kategorija: