Khloe Kardashian vėl tai, naudodama socialinių tinklų nuotraukų filtrus, kad pakeistų savo veidą, kad jis atitiktų nerealų grožio standartą. Per daugelį metų realybės žvaigždė buvo įtraukta į daugybę ginčų dėl savo išvaizdos, tačiau ji ir toliau skelbia labai redaguotas savo veido ir kūno nuotraukas „Instagram“ ir „Snapchat“. Tačiau naujausiame jos įraše socialinėje žiniasklaidoje matomas aiškus filtro gedimas, kuris plonina Kardashian smakrą ir išplečia akis.

SKAITYTI DAUGIAU: Khloe Kardashian ką tik atskleidė šį širdį veriantį atnaujinimą apie savo sveikatos būklę – labai liūdna!

Instagram paskyroje @celebplastic kovo 13 d. buvo paskelbtas vaizdo įrašas, kuriame rodomas vienas šalia kito Khloe paskelbto vaizdo įrašo, priartinant klipo dalį, kurioje atrodo, kad ekranas trikdo, o spintelė deformuojasi, kad atitiktų jos veidą.Kardashian ne kartą buvo apšaukiama dėl nerealių grožio standartų įamžinimo socialinėje žiniasklaidoje, o gerbėjai prašė, kad realybės žvaigždė taptų skaidresnė savo pasikeitimuose.

„Splash News“ / „Shutterstock“.

Gerbėjai įvairiai reagavo į vaizdo įrašą ir vienas pakomentavo: „Tai rodo, kad net ir geriausi pinigai nepaslėps nesaugumo ir savigarbos problemų. Ši mergina nemato savo grožio ir baisu žiūrėti, kaip visa tai atsiskleidžia internete. Tuo tarpu kitas rašė: „Šios merginos yra tokios gražios, kad aš nežinau, kodėl jos mano, kad joms reikia šių filtrų, bet aš taip pat neįsivaizduoju, koks didžiulis spaudimas joms tektų atrodyti tam tikru būdu, kai jos turi milijonus žmonių. kritikuoti juos kiekvieną dieną.“

„Splash News“ / „Shutterstock“.

Po vaizdo įrašo, kurį Kardashian paskelbė norėdama reklamuoti savo bendradarbiavimą su makiažo prenumeratos paslauga Ipsy, kilo spėlionių, kad Khloe vietoj to buvo atlikta kita plastinės chirurgijos procedūra.Tačiau ji kol kas nepateikė jokių komentarų apie teiginius ir, nors dažnai garsiai kalba savo „Twitter“, ji tylėjo šia tema.

Kategorija: