Nr.

Sharon Osbourne stojo į lėkštę, kad apgintų prieštaringai vertinamą televizijos asmenybę. Kovo 9 d. Osbourne'as tviteryje paskelbė: „(apsaugotas el. paštu) Aš su tavimi. Stoviu prie tavęs. Žmonės pamiršta, kad jums mokama už savo nuomonę ir kad jūs tik kalbate savo tiesą“, – ir sulaukė aršios reakcijos.

SKAITYTI DAUGIAU: Sharon Osbourne ką tik atskleidė šį širdį veriantį atnaujinimą apie savo sveikatos būklę – taip liūdna!

Splash News

Trečiadienio laidos „The Talk“ serijoje Osbourne laidos vedėjai išreiškė nepasitenkinimą, kad ji palaikė Morganą, kuri neseniai išėjo iš pareigų ITV laidoje „Labas rytas, Britanija“ po komentarų apie Meghan Markle. ir princo Harry interviu su Oprah, kuris, žmonių manymu, yra kilęs iš rasizmo. Tačiau Osbourne paaiškino „The Talk“, kad ji nebūtinai toleruoja Morgano komentarus ir tikėjo, kad jis turėtų turėti galimybę laisvai reikšti savo nuomonę.

Splash News

"Tai ne mano nuomonė, sakė Osbourne&39;as. Palaikykite jį už žodžio laisvę, ir jis yra mano draugas. Tačiau jos laidų vedėja Sheryl Underwood nesutiko su Osbourne&39;o pozicija ir ramiai paklausė: „Ką pasakytumėte žmonėms, kurie gali jausti, kad stovėdami šalia savo draugo, atrodo, kad jūs patvirtinate ar suteikiate saugų prieglobstį tam, ką jis pasakė. tai rasizmas, net jei nesutinkate? Tada Osbourne&39;as susijaudino ir paprašė Underwood paaiškinti, kada Morganas buvo atvirai rasistinis."

Splash News

"Tai nėra tikslūs rasizmo žodžiai, tai potekstė ir reakcija į jį, sakė Underwoodas. Nenorėti to spręsti, nes ji yra juodaodė moteris, ir bandyti atmesti tai, kad tai atrodytų mažiau nei yra, tai daro tai rasistiška“, – padarė išvadą ji, prieš paaiškindama, kad ji ir Osbourne yra draugai ir ji. nenori, kad situacija būtų suvokiama kaip jos puolimas dėl rasizmo. Tačiau Osbourne&39;as vis dar buvo akivaizdžiai sukrėstas konfrontacijos, tačiau vėliau atsiprašė socialiniame tinkle „Twitter“."

Splash News

Morganas padėkojo Osbourne'ui, kad už jį stojo, ir parašė „Twitter“: „Kai nutinka tokie dalykai, tikri draugai bėga link tavęs, netikri draugai bėga. Aš myliu Sharon Osbourne, nes ji visada lieka ištikima sau. Ji žinojo, kad pabudusi brigada ją išnaudos už tai, kad tai tviteryje paskelbė, bet vis tiek tai padarė, nes taip tiki.”

"Osbourne šiuo metu taip pat yra įsivėlęs į ginčus su savo buvusia laidos „The Talk“ vedėja Holly Robinson Peete, kuri tariamai pavadino ją „per daug getu“ laidai. Nuo to laiko Osbourne&39;as griežtai paneigė šiuos teiginius ir netgi išleido el. laišką, kuris, kaip teigiama, buvo iš Peete&39;o, kuriame teigiama, kad buvusi „The Talk“ laidos vedėja Julie Chen iš tikrųjų buvo k alta dėl Pito atleidimo. CBS pradėjo tyrimą dėl 2011 m. pateiktų k altinimų, todėl „The Talk“ buvo nedelsiant sustabdytas."

Kategorija: