Po Tiger Woods‘ neseniai įvykusios automobilio avarijos sportininko nerimo netrūko. Woodsas per avariją patyrė rimtų sužalojimų, bet kitas golfo žaidėjas Rory McIlroy visiems susirūpinusiems gerbėjams pranešė apie teigiamą naujieną.

Skaitykite toliau, kad gautumėte daugiau informacijos.

Splash/Shutterstock

"Duodamas interviu laidoje „The Tonight Show“ su Jimmy Fallonu, McIlroy paaiškino, kad Tigeris Woodsas labai greitai turėtų važiuoti namo iš ligoninės."

"Jis pasakė Fallonui: „Tikiuosi, kad kitą savaitę viskas klostysis gerai, jis galės grįžti namo ir pradėti sveikti namuose, o tai jam būtų puiku. Pamatykite jo vaikus, pamatykite jo šeimą."

"McIlroy tęsė, bet taip, jam sekasi geriau. Šiuo metu visi linkime jam kuo greičiau pasveikti."

McIlroy taip pat pakomentavo, kaip kiti golfo žaidėjai šiuo metu palaiko Woodsą.

"Visi, kurie sekmadienį pasirodė raudonai ir juodai prieš kelias savaites, buvo tik labai mažas būdas parodyti, kad galvojame apie jį ir tikimės, kad netrukus vėl pamatysime jį čia, paaiškino jis. "

Splash/Shutterstock

Pats Woodsas vasario 26 d. paskelbė sveikatos atnaujinimą socialiniame tinkle „Twitter“. Pareiškime buvo rašoma: „Tigras persikėlė į Cedars-Sinai medicinos centrą ir šį rytą jam buvo atlikta tolesnė priežiūra.

Procedūros buvo sėkmingos, dabar jis sveiksta ir yra geros nuotaikos. Tigras ir jo šeima nori padėkoti jums visiems už nuostabų palaikymą ir žinutes, kurias gavo per pastarąsias kelias dienas."

Splash/Shutterstock

"Woodsas taip pat dėkojo golfo žaidėjams, pasirinkusiems jam vilkėti raudonus marškinėlius: Sunku paaiškinti, kokia jaudinanti buvo šiandien, kai įsijungiau televizorių ir pamačiau visus raudonus marškinėlius. Kiekvienam golfo žaidėjui ir kiekvienam gerbėjui, jūs tikrai padedate man išgyventi šį sunkų laikotarpį."

Kategorija: