Apdovanojimų sezonas įsibėgėja, o tai reiškia, kad įžymybių, besirengiančių iki devynerių ir nuostabiai atrodančių, netrūksta. Paskutinė proga buvo vienas smagiausių raudonųjų kilimų, jei paklausite mūsų: 2023 m. „Grammy“ apdovanojimai.

Su tokiomis įžymybėmis kaip Taylor Swift, Dua Lipa ir Beyoncé lankomumas – žinojome, kad laukiame didelių žvilgsnių ir jie nenuvylė.

SKAITYTI DAUGIAU: Jūsų žandikaulis nukris, kai pamatysite šią Taylor Swift 2008 m. nuotrauką – ji visai nepaseno!

Pirmiausia: Taylor Swift. 31 metų žvaigždė pasirodė su nuostabia gėlėta mini suknele. Bet ne bet kokių gėlių raštų, tiesiog rankomis spaustų gėlių, įterptų į organzą. Taip, skamba tiksliai Swift namuko folkloro erai, kuri pandemijos metu įkūnijo visas gamtos grožybes ir izoliaciją.

Tay kartu su bendradarbiais Jacku Antonoffu ir Aaronu Dessneriu atliko savo hitus „cargidan“, „august“ ir „willow“. Ji taip pat atsiėmė „Grammy“ už Metų albumą.

SKAITYTI DAUGIAU: Taylor Swift ką tik padarė SHDIESTINGiausią dalyką

Žinoma, turime pakalbėti apie Beyoncé, kuri ne tik atrodė NUOSTABAI, bet ir įėjo į istoriją, per savo nuostabią karjerą laimėjusi 28-ąjį „Grammy“. Dėl šio laimėjimo ji pralenkė buvusią rekordininkę Alison Krauss už daugiausiai „Grammy“ apdovanojimų, kada nors įteiktų moteriai.

SKAITYTI DAUGIAU: Nerealu, kaip gražiai atrodo Beyoncé krūtys šiame slystančiame b altame kelne

Ir ar galime tiesiog pasakyti, kad esame apsėsti Beyoncé išvaizda nuo galvos iki kojų, kurią sudaro pagal užsakymą pagaminta juoda odinė Schiaparelli Haute Couture mini suknelė su derančiomis juodomis pirštinėmis ir permatomomis juodomis pėdkelnėmis. 10/10 už jos išvaizdą ir geriausio repo pasirodymo apdovanojimą kartu su Megan Thee Stallion.

Dua Lipa pastaruoju metu negailėjo savo išvaizdos ir tikrai parsivežė namo su savo „Grammy“ apranga. „Nepradėk dabar“ hitų kūrėjas pradėjo naktį ant raudonojo kilimo vilkėdamas neįtikėtiną rožinę „Versace“ suknelę, kurią galėjo apsivilkti tik ji.

SKAITYTI DAUGIAU: OMG! Dua Lipa ką tik nusirengė ploną odinę liemenėlę savo netikėtumo muzikiniam pranešimui

Ir kai atėjo laikas koncertuoti, Dua vaidindama pakeitė ne vieną, o DU kostiumus.

Sunku išsirinkti vieną iš mūsų mėgstamiausių jos įvaizdžių, nes visos trys rožinės spalvos atrodė taip gerai – tai buvo kaip mini madų šou.

Ir Dua, kaip ir Beyoncé ir Taylor Swift, taip pat surinko šešias nominacijas, įskaitant geriausio albumo ir pop vokalinio albumo apdovanojimus už jos megahitą Future Nostalgia. Dua laimėjo „Grammy“ už geriausią pop vokalinį albumą ir mes visiškai palaikome.

SKAITYTI DAUGIAU: stebėtinai seksualių batų tendencija, kurią avės visi – Dua Lipa yra gerbėja!

Kategorija: