Savaitgalį pasklido gandai, kad Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezaspasitraukė iš darbo dėl šių metų sukčiavimo . Tačiau Lopez greitai ėmėsi „Tik Tok“, kad paneigtų šiuos teiginius, ir atskleidė, kad pora, susižadėjusi dvejus metus, vis dar buvo kartu ir sprendžia savo problemas.

SKAITYTI DAUGIAU: Benas Affleckas ką tik numetė šį didžiulį sprogdinimą apie savo santykius su Jennifer Lopez – esame šokiruoti!

@jloSunday priešpiečių grojaraštis @officialsaweetitch reprenestyBetitch JLO

Kovo 14 d. J Lo užsuko į Tik Tok, kad pasidalintų ikonišku savo galingos karjeros montažu, grojant Saweetie dainą „Pretty Bitch Freestyle“, kurioje ji pasidalino savo pasirodymo klipų serija.Trumpame vaizdo įraše Lopez pabrėžė daugybę gandų, kurie pastarosiomis dienomis buvo pasklidę apie ją, tarsi įrodytų, kad jie klysta. Kai Saweetie repuoja: „Aš nesijaudinu dėl tinklaraščio“, ekrane mirksi antraštės, kuriose kalbama apie botoksą ir k altinimus dėl išsiskyrimo, o tada nupjauna pačios Lopez klipą, kuris sako: „Tu kvailas“. Taip.

Splash News

Nors tai nėra tiesioginis neigimas, atrodo, kad žinutė yra gana aiški, kad ne kiekviena antraštė apie Lopezą turėtų būti vertinama nominaliąja verte. Antraštės, kurias ji naudojo kaip konkrečius pavyzdžius, buvo šios: „Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezas išsiskiria, nutraukia dvejų metų sužadėtuves“, „Jennifer Lopez ploja atgal po to, kai kažkas pasiūlo, kad ji „tikrai“ sirgo botoksu“, „Jennifer Lopez apie kritikų iškvietimą Kas tvirtina, kad jai buvo skirtas botoksas: „Nevadink manęs melage“ ir „A-Rod: aš ne vienas“.

Splash News

Lopez per pastaruosius kelis mėnesius atkakliai neigia teiginius apie Botox, todėl sujungus išsiskyrimo antraštes su šiais k altinimais paaiškėja, kad superžvaigždė vis dar yra su savo garsiuoju sužadėtiniu, nepaisant spaudos.Šeštadienio rytą pora pasidalijo pareiškimu su CNN, kuriame atskleidė, kad jie „išsprendžia kai kuriuos dalykus“, bet lieka kartu.

Splash News

Jau daugiau nei 20 metų buvęs dėmesio centre, J Lo tikrai ištobulino meną reaguoti į blogą spaudą. Jos santykiai su A Rod buvo neabejotinai kupini ginčų per pastaruosius kelis mėnesius, nes beisbolo žvaigždei iškilo k altinimai dėl neištikimybės, tačiau atrodo, kad pora yra pasiryžusi likti kartu ir sukurti savo romaną.

Kategorija: