Katharine McPhee ką tik su vyru susilaukė pirmagimio, sūnaus David Foster, tačiau 36 metų dainininkė ir aktorė neseniai atviravo apie savo kovą su nėštumu ir kaip tai paveikė jos kūno įvaizdį. Gruodį paaiškėjusi, kad laukiasi, pora anksčiau šią savaitę kartu susilaukė berniuko, o McPhee tada atsisėdo į „Dr. Berlin's Informed Pregnancy Podcast“, kad pasidalintų savo patirtimi.

SKAITYTI DAUGIAU:

Splash News

American Idol alum anksčiau žmonėms papasakojo apie savo ankstesnę patirtį, susijusią su valgymo sutrikimu, ir toliau podcast'e paaiškino, kad sunkiausia nėštumo dalis jai iš tikrųjų buvo kūno problemos.“ Tada McPhee paaiškino: „Tai tiesiog staiga atsirado taip, kaip seniai nebuvo“, turėdamas galvoje savo praeities kovą su savęs įvaizdžiu.

Splash News

Nors ji prisipažino, kad dabar jaučiasi labiau kontroliuojama, McPhee paaiškino: „Tačiau jausmas, kad po pastojimo įvyko atkrytis, mane tikrai šokiravo, sutrikdė ir kelia nerimą, nes staiga taip apsėstas maisto nuo šio pirmojo trimestro, ir aš taip iškreipiau savo išvaizdą.“

Splash News

Tačiau McPhee atskleidė, kad greitai ėmėsi veiksmų, kai suprato, kokioje erdvėje atsidūrė, ir kreipėsi į savo seną psichiatrą iš „American Idol“ laikų. „Tai privertė mane jaustis daug geriau, kad toje erdvėje nebuvau viena, nes tiesiog susitikau su juo ir jis mane perkalbėjo“, – prisiminė ji.

Splash News

McPhee pasidalijo, kad nors nėštumas sukėlė nerimo priepuolį, ji sugebėjo tai įveikti ir dabar jaučiasi geriau savo kūne. „Aš jį atlaikiau ir esu labai dėkingas, kad jaučiuosi taip gerai, kad žiūriu į veidrodį ir man atrodo: „Taip, mano kojos, šlaunys, rankos yra šiek tiek storesnis, bet man viskas gerai.'"

Kategorija: