Walmart Dabar siūlo vakciną nuo Covid-19 tiesiogine forma 18-oje JAV valstijų!

Patogus gelbėjimo vakcinos pristatymas yra tik naujausias būdas, kuriuo Arkanzase įsikūrusi grandinė padeda pasveikti. Bendrovės vasario 25 d. išplatintame pranešime teigiama, kad jie dozes skirsto 1 400 vaistinių 35 valstijose. Tai didžiulis!

SKAITYTI DAUGIAU: Galbūt norėsite pasistengti prieš išgirdę šią naujieną apie „Walmart“ parduotuves – esame labai nustebinti!

"

Svetainėje rašoma, kad didelė parduotuvė pažeidžiamų bendruomenių automobilių stovėjimo aikštelėse atidarė automobilių stovėjimo aikšteles, kad pasiektų daugiau žmonių ir padidintų skiepų skaičių.Mums patinka tai matyti!
43 naujos „Walmart Covid-19“ svetainės buvo atrinktos atsižvelgiant į medicininių paslaugų poreikį, bendradarbiaujant su bendruomeninėmis organizacijomis, tokiomis kaip „Casa del Inmigrante“ / „Immigrant Home Foundation“, ne pelno siekianti imigrantų organizacija Las Vegase. SKAITYTI DAUGIAU: slaptas įsilaužimas, kurį žmonės naudoja norėdami gauti Costco vakciną nuo Covid"

"

„Walmart“ pasirinko daugelį naujų vietų, išanalizavusi regiono demografinius rodiklius, vietinius sveikatos poreikius ir esminės prieigos prie medicinos paslaugų spragas, kad nustatytų bendruomenes, kuriose „Walmart“ gali padaryti didžiausią poveikį gyventojams, kuriems to labiausiai reikia, teigiama pranešime. . Valstybės, kuriose galite gauti tiesioginę vakciną, yra šios: Alabama, Koloradas, Florida, Džordžija, Aidahas, Indiana, Luiziana, Minesota, Misisipė, Misūris, Nevada, Oklahoma, Pensilvanija, Pietų Dakota, Tenesis, Teksasas , Juta ir Virdžinija."

"

SKAITYTI DAUGIAU: „Amazon“ ką tik padarė didžiulę „Covid“ klaidą – darbuotojai įsiutę! Skirdami vakcinas turime du tikslus, sakoma sveikatos ir gerovės vykdomosios viceprezidentės dr. Cheryl Pegus pranešime. Pirma, pasiekti kuo daugiau žmonių, kad būtų galima atnaujinti pastangas, ir, antra, užtikrinti teisingą vakcinų paskirstymą bendruomenėse, kuriose aptarnaujame. Ačiū, Walmart!"

Kategorija: