Trader Joe’s įsivėlė į skandalą po to, kai buvo atleistas darbuotojas, raginęs bendrovę sustiprinti saugos nuo COVID-19 priemones, pateikęs atvirą laišką bendrovės vadovui. Taip!

Valgyk tai, o ne tai! praneša, kad Niujorko bendrovės darbuotojas Benas Bonnema buvo atleistas praėjusį mėnesį po to, kai per „Twitter“ išsiuntė įžeidžiantį laišką bakalėjos tinklo aukščiausiai vadovybei.

SKAITYTI DAUGIAU: Prekybininkas Joe ką tik numetė didžiulę bombą ir žmonės išsigando
Laiške buvo prašoma Kalifornijoje įsikūrusios grandinės geriau apsaugoti darbuotojus ir klientus nuo mirtino viruso.

trader Joe's ką tik mane atleido už tai, kad nusiunčiau šį laišką generaliniam direktoriui, sakydamas, kad aš nepritariu įmonės vertybėms. spėju, kad pasisakymas už saugesnę darbo vietą nėra įmonės vertybė? pic.twitter.com/3TKi5B8HSJ- Benas Bonnema (@BenBonnema) 2023 m. vasario 26 d.

"

Viešajame laiške Bonnema pasiūlė oro filtravimo pakeitimus, parduotuvių talpos apribojimus, privalomą kaukės mandatą ir 3 streikų politiką šalinant nebendradarbiaujančius klientus. Atrodo gana pagrįsta, tiesa? SKAITYTI DAUGIAU: Sveikatos ekspertų teigimu, maistas, kurį dabar turėtumėte nustoti pirkti parduotuvėje „Trader Joe&39;s“"

"

Bonnema netgi aprašė incidentą, kai vienas parduotuvės klientas šaukė ir keikė jį po to, kai priminė, kad ant nosies užsidėtų kaukę. Taip! Nr.
SKAITYTI DAUGIAU: 5 prekybininkų Joe grožio produktų klientai prisiekia dėl savo geriausios odos"

"

Per trumpą kadenciją Trader Joe&39;s, šio įgulos nario pasiūlymai buvo išklausyti ir tinkamai reaguoti. Parduotuvės vadovybė nutraukė šio įgulos nario darbo santykius dėl nepagarbos mūsų klientams, sakė atstovas spaudai Kenya Friend-Daniel. Niekada nenutraukėme ir niekada nenutraukėme įgulos nario darbo dėl susirūpinimo dėl saugumo, tvirtina bendrovė. Ką tu manai? "

Kategorija: