Khloé Kardashian atskleidė, kad jos dukra kentėjo nuo išsiskyrimo nerimo, kai grįžo į darbą po COVID!

The Good American įkūrėjas žurnalui „People“ pasakojo, kad 2 metų True sunkiai sekėsi, kai jos mama grįžo į darbą po naujojo koronaviruso protrūkio šiais metais. Oi, kaip gaila!

SKAITYTI DAUGIAU: Galbūt norėsite pasirengti naujam Khloe Kardashian veidui – viskas, ką galime pasakyti, yra WOW!

„Esu tikra, kad dauguma mamų taip jaučiasi“, - sakė ji aludei. „Kai turėčiau išvykti į darbą, visi mūsų vaikai beveik nerimavo, kai buvo atskirti nuo mūsų. Tai tokia tiesa!

"

Jie buvo taip pripratę prie šio nedalinio dėmesio, kad kai atėjo laikas grįžti į savo kasdienybę, vaikai beveik išsigando, tęsė ji. Taigi tai buvo (a) perėjimas. Dabar esame tikrai sveikoje, geroje vietoje. SKAITYTI DAUGIAU: Khloe Kardashian net nebeatrodo kaip pati – šis naujausias „Instagram“ yra beprotiškas!"

"

The Keeping Up With The Kardashians žvaigždė taip pat atskleidė, kad karantino pradžioje jautėsi labai baisu ir liūdna, tačiau nepaisant to, sidabrinis pamušalas praleido daugiau laiko kaip šeima.
Khloé su NBA žaidėju Tristanu Thompsonu dalijasi dukra True, 2 m. "

SKAITYTI DAUGIAU: Khloe Kardashian dabar atrodo neatpažįstamai – ką ji padarė su savo veidu? Bet viskas nebuvo blogai. Khloé atskleidė, kad pandemijos metu jos dukra galėjo daug daugiau laiko praleisti su savo pusbroliais.

"Mums tikrai pasisekė, nes dauguma žmonių, nemanau, kad turi tiek daug pusbrolių arba, jei turi šeimą, jie yra už valstybės ribų, sakė ji. Pirmą mėnesį niekas iš mūsų nematė. Mes tiesiog buvome savo namuose. Ir tada, kai manau, kad mes visi žinojome: „Gerai, nė vienas iš mūsų nebeserga. Mums viskas gerai“, tada pradėjome sujungti vaikus vienas su kitu. Jie turi tą ryšį ir socializacija yra tokia svarbi. Jiems tai patinka."

SKAITYTI DAUGIAU: tai yra didžiausios įžymybių Photoshop nesėkmės, kurias mes kada nors matėme – Khloe TAIP bloga!

Kategorija: