Gwen Stefani buvo viešumoje nuo 90-ųjų ir žmonės pradeda pastebėti, kaip kitaip pradėjo atrodyti „No Doubt“ dainininkė.

Nors kai kurie fiziniai pokyčiai yra normalūs ir netgi tikėtini, kai dėmesio centre yra tiek metų, Gwen atveju panašu, kad skirtumai yra mažiau susiję su senėjimu, o labiau su plastine chirurgija.

Dainininkės prisiminimas iš 1997 m. parodo, kaip toli ji nuėjo. Patikrinkite čia!

Tikrai kitokia išvaizda, nei dabar įpratome matyti iš Gwen!

Splash/Shutterstock

"

Ir mes ne vieninteliai, kurie pradėjo pastebėti Gwen išvaizdos pokyčius. Vienas „Twitter“ vartotojas pareiškė, kad dainininkė per toli nuėjo atlikdama plastines operacijas, ir sunku nesuvokti, iš kur jie ateina."

Gwen Stefani, atlikusi vidutinę plastinę operaciją, buvo karščiausia 50-metė planetoje. Tačiau, sprendžiant iš šių naujausių nuotraukų, ji nuėjo per toli, aš jos beveik neatpažinau. pic.twitter.com/NaqMep8o3E- Jog On (@thefallbreath) 2023 m. rugsėjo 1 d.

Bet ką apie besikeičiančią Gwen išvaizdą sako ekspertai?

Splash/Shutterstock

Plastikos chirurgai pateikė savo ekspertų nuomones apie galimas Gwen plastines operacijas, praėjusį birželį kalbėdami su Life & Style.

"Dr. Michelle Yagoda pardavėjui pasakė: Panašu, kad Gwen buvo atliktas skruostų užpildas, rinoplastika, skirta išlyginti guzelį, kuris matomas iš šono nosies, Botox nuleido viršutinę lūpą, kad sumažintų dantenų šypseną, lūpų injekcijos (žr. viršutinės lūpos nelygumus) ir smakro implantą."

Kiti ekspertai spėliojo, kad ji galėjo pasirinkti skruostų ir smakro užpildus bei botoksą.

Splash/Shutterstock

"Dr. Davidas Shaferis paaiškino: „Remiantis paveikslėliu, kuriame Gwen demonstruoja savo „naują išvaizdą“, atrodo, kad žmonės abejoja jos turimo užpildo kiekiu."

"Spėdama, kad greičiausiai ji turėjo skruostų ir smakro užpildų, Shafer pridūrė, kad abu buvo labai dažni."

Be to, pasak Shaferio, dauguma to, ką pastebime nuotraukose, yra susiję su filtrais, geru apšvietimu ir makiažu. Nematant ko nors asmeniškai, gali būti sunku pasakyti, kokią įtaką pasikeitusiai jų išvaizdai turi fotoaparatas.

Splash/Shutterstock

Nors Gwen nepatvirtino ir nepaneigė gandų apie plastines operacijas – ir neatrodo, kad ji greitai apie juos pradės atvirauti – šie ekspertai mano, kad tikėtina, kad jai bus atliekamos kosmetinės procedūros. Ir turime pasakyti, kad sutinkame.

Kategorija: