CMT apdovanojimai kantri muzikai visada yra jaudinanti naktis, o šiais metais nesiskyrė. Net jei pats pasirodymas atrodė kiek kitaip.

Gerbėjų balsuota laida dažniausiai vyksta vasarą, tačiau buvo atidėta dėl koronaviruso pandemijos. Be to, turint omenyje saugumą, pasirodymas šiemet vyko lauke, o ne Nešvilio Bridgestone arenoje.

Šiame lauke pasirodė šalies karališkųjų ir popmuzikos sensacijų pasirodymai, kuriuose dalyvavo Jimmie Allenas + Noah Cyrus, Kelsea Ballerini + Halsey, Luke Combs + Brooks & Dunn, Morgan Wallen, Samas Huntas ir Shania Twain.

Ir nors šiemet pasirodymas galėjo atrodyti kiek kitaip, svarbiausi aspektai išliko: žudantys pasirodymai, gerbėjų balsuoti nugalėtojai ir stulbinanti raudonojo kilimo išvaizda.

Konkrečiai atrodė, kad kiekviena kantri dainininkė, norėdamas sugrįžti ant raudonojo kilimo, buvo pasiryžusi rasti pačią glostančią mini suknelę – ir pastangos tikrai atsipirko!

Čia yra mūsų mėgstamiausia išvaizda:

Kelsea Ballerini

Kelsea Ballerini neabejotinai apsirengė taip, kad padarytų įspūdį šia plona mini suknele. Vintažinė Tom Ford palaidinė (dėvėta kaip itin trumpa suknelė) puikiai atrodė ant raudono kilimo, ir mes ne vieninteliai, kurie iš karto pagalvojome apie diskoteką, kai pamatėme jos blizgutį. - dygliuotos suknelės pasirinkimas. Suknelę ji derino su putojančiais aukštakulniais iš Rene Caovilla

Mini suknele buvo modeliuotas vėžlys, šikšnosparnio rankovės ir žema nugara. Jau nekalbant apie trumpesnę nei trumpą kraštinę!

Apranga mums tiksliai priminė, kodėl pastaruosius porą mėnesių trūko renginių ant raudonojo kilimo – žinoma, pavydėjo garderobo!

Sarah Hyland

Sarah Hyland, padėjusi vakaro vedėjui, pasipuošė glostančia mini suknele įteikdama Metų bendradarbiavimo vaizdo klipo apdovanojimą (jis atiteko Blake'ui Sheltonui ir Gwen Stefani už duetą „Nobody But You“).

Greta Constantine mini suknelė atskleidė ploną Hyland rėmelį ir ilgas kojas, ypač todėl, kad ji suknelę suporavo su sidabro spalvos pora Christian Louboutinkulniukai.

Karen Fairchild

Little Big Town dainininkė pribloškė raudoną kilimą su šia kūdikių mėlyna mini suknele. Alexandre'o Vauthier suknelė pabrėžė liekną Fairchild figūrą; be to, asimetriška apvado linija suteikė įdomų vaizdą.

Kimberly Schlapman

Kimberly Schlapman, kita Little Big Town dainininkė, praėjusią naktį taip pat buvo apsirengusi, kad padarytų įspūdį. Ji pasirinko juodą mini suknelę iš Versacesu permatoma perdanga ir gražiomis gėlių detalėmis.

Grupė praėjusią naktį galėjo grįžti namo tuščiomis rankomis, pralaimėjusi dvi nominacijas, bet jie tikrai daug atnešė į pasirodymą. Grupės atlikus savo hitą dainą „Vynas, alus, viskis“ prakalbo visi gerbėjai.

Kategorija: