Mes visi anksčiau girdėjome, kad sveika valgyti daug b altymų, tačiau dauguma žmonių nelabai supranta kodėl – ir jei žinotumėte, kodėl b altymai yra naudingi, tikriausiai suvalgytumėte jų daug daugiau .

B altymai yra kaulų, raumenų ir odos statybinė medžiaga, todėl jums jų tikrai reikia, kad išlaikytumėte formą. O kai bandote numesti svorio, b altymai tampa dar svarbesni, nes mažina alkį, skatina medžiagų apykaitą, padeda deginti riebalus ir stiprina raumenis.

Pusryčiams valgyti daug b altymų turinčių patiekalų yra vienas geriausių būdų pagreitinti medžiagų apykaitą visą dieną, todėl pateikiame keletą receptų, kuriuos galite išbandyti šią savaitę:

Kiaušinių bandelės

Kiaušinių bandelės yra puikus būdas į savo mitybą įtraukti toną b altymų, kuriuose yra labai mažai angliavandenių. Šio tipo bandelėse kaip pagrindas naudojami tik kiaušiniai, o į receptą galite įtraukti beveik bet kurį kitą norimą ingredientą. Be to, juos labai paprasta pagaminti.

Gaukite visą receptą: Lemon Tree Dwelling

Lašišos ir kiaušinių plakinys

Šis atnaujintas kiaušinienės požiūris yra tarsi kažkas, ką užsisakytumėte iš priešpiečių meniu. Jame reikia b altymų turtingos lašišos, kuri taip pat suteikia daug naudos sveikatai, nes joje yra daug omega-3 riebalų rūgščių – ir tai tikrai paprastas receptas.

Gaukite visą receptą: Fit Foodie Finds

Jogurtinis pusryčių dubuo

Jogurte stebėtinai daug b altymų, todėl šis receptas jums toks geras. Jame taip pat yra kalcio, vitamino D ir probiotikų, kurie padeda toliau mažinti svorį. Pridėję uogų į jogurtą, galite gauti dar daugiau vitaminų.

Gaukite visą receptą: Chelsea's Messy Apron

Šokolado b altymai naktinės avižos

Sveikas maistas taip pat gali būti saldus. Šiam šokoladinių naktinių avižų receptui reikia šaukštelio b altymų miltelių, o į jį galite pridėti dar daugiau b altymų, jei pieną pakeisite jogurtu. Jame saldinimui naudojamas grynas klevų sirupas, kuris jums daug geriau nei cukrus.

Gaukite visą receptą: Vaišės, o ne pasninkas

Shutterstock

Daug b altymų turintis avokadų skrebutis

Ar yra kas nors, kas nemėgsta avokadų skrebučio? Šis receptas prideda b altymų į populiarų patiekalą su moliūgų sėklų, chia sėklų ir kanapių sėklų mišiniu. Taip pat ant viršaus galite įdėti virtą kiaušinį, kad gautumėte dar daugiau b altymų.

Gaukite visą receptą: Stacey Homemaker

Kategorija: