Nuogi bikiniai turi universalų sekso patrauklumą dėl vienos paprastos priežasties – atrodo, kad tu nieko nedėvėtum.

Ir, kaip įprasta, įžymybės šią vasarą buvo vienu žingsniu priekyje mados kreivės, dėdamos savo daiktus kūno atspalvio „kinis“, kuris labai padidina karštį! Sofia Richie, Nina Agdal ir Devon Windsor yra tik keletas žvaigždžių, kurias matėme pastaruoju metu sukrečiančias drąsią tendenciją.

Jei ieškote inspo prie baseino, tada atėjote į reikiamą vietą.

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį pasidalijo Sofia Richie (@sofiarichie)2023 m. rugpjūčio 26 d., 11.57 val. PDT

Visi žinome, kad Sofijos Richie kūnas yra stulbinantis, tačiau jos maudymosi kostiumėlių kolekcija taip pat nėra labai nuskurusi! Tiesą sakant, modelis tiek daug laiko praleidžia su maudymosi kostiumėliais, kad buvo visiškai natūralu, kad galiausiai ji kuria savo liniją. 2023 m. ji suvienijo jėgas su garsenybių patvirtintu prekės ženklu Frankies Bikinis, kad bendradarbiautų kurdama seksualius kūrinius, kurie atgaivina jos Kalifornijos šaunios merginos nuotaiką.

Aukščiau pateiktame paveikslėlyje ji puikuojasi elegantiškame nuogame kostiume su asimetrine iškirpte, kartu su Emi Jay plaukų segtuku. Žemiau yra tas pats Frankies bikinis kostiumas, pavaizduotas naujesnėje nuotraukoje. Sofija parašė tiesiog: „Dienos sapnavimas“.

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Dienos sapnavimas

Įrašas, kurį pasidalijo Sofia Richie (@sofiarichie)2023 m. rugpjūčio 27 d., 16.56 val. PDT

Sports Illustrated modelis Nina Agdal yra dar viena žvaigždė, kuri jaučiasi, kaip gali atrodyti besiūliai nuogi bikiniai. Fitneso mėgėjai tempai pakilo, kai anksčiau šią vasarą ji apsivilko mažą nuogą bikinį, kurį puošė apyrankė ir derančios kelnaitės. Pademonstruodama savo ištvermę, Nina pakvietė savo sekėjus į siautulį pozuodama paplūdimyje ir savo Insta tinkle parašė: „Ji sunkiai dirba dėl raumenų.“

Taip, mes tikrai tai matome!

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

ji sunkiai dirba dėl raumenų

Įrašas, kurį bendrino Nina Agdal (@ninaagdal)2023 m. liepos 29 d., 18:39 PDT

Kaip Sofia Richie, Devonas Vindzoras taip gerai atrodo vilkėdamas bikinius, kad nuo modeliavimo pradėjo kurti. „Victoria's Secret“ stulbinantis modelis DW Swim pasirodė 2023 m., pajutęs, kad rinkoje trūksta tikrų maudymosi kostiumėlių.Jos 2023 m. vasaros kolekcija kupina nuotaikingo ir žavingo įkvėpimo su neįprastomis tekstūromis, pjūviais ir dizainu.

Pavyzdys: šis retro, raukinis numeris, kurį ji dėvi Insta vaizdo įraše su savo vyru. Nuogas dažymas yra visuotinai glostantis, bet ant Devono jos liemuo atrodo dar ilgesnis ir lieknesnis.

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Mes su Johnny buvome kartu 4,5 metų, todėl norėjome tiksliai pamatyti, kaip gerai pažįstame vienas kitą, kuris, jūsų nuomone, laimėjo?! CouplesChallenge

Įrašas, kurį bendrino devon windsor (@devwindsor).2023 m. rugsėjo 10 d., 9.27 val. PDT

Pasiimkite savo nuogo spalvos bikinį vienu iš toliau pateiktų glostančių stilių!

Camila Coelho Bonita Top (62 USD, sumažėjo nuo 88 USD)

Free People Soire Bikini aukštu juosmeniu ($30)

Melissa Odabash Cancun puoštos bikinio kelnaitės (46,80 USD, sumažėjo nuo 117 USD)

Yknktstc moteriški dviejų dalių maudymosi kostiumėliai su bikiniais Bandeau maudymosi kostiumėliai ($15,99)

Kategorija: