SheFinds gauna komisinius už pirkinius, įsigytus naudojant šiame įraše pateiktas nuorodas.

Drėkikliai yra vienas iš svarbiausių grožio režimo žingsnių, tačiau ne visi drėkinamieji kremai yra naudingi jūsų odai – net kai kurie iš patikimiausių prekių ženklų. Neutrogena yra vienas geriausių prekės ženklų, kalbant apie odos priežiūros produktus, kurie taiso ir maitina odą, tačiau yra vienas jų drėkinamasis kremas, kurį turėtumėte išmesti iš savo grožio spintelės. Jis vadinamas drėkinamuoju kremu nuo spuogų be aliejaus.

Recenzentas Total Beauty sakė: „Išbandžiau šį drėkinamąjį kremą nuo spuogų ir man ant skruostų liko sausos dėmės. Turiu jautrią mišrią odą ir, nors tai padėjo mano spuogams, mano skruostai, kurie nėra riebūs, buvo ypač sausi.

Neutrogena be aliejaus drėkinamąjį kremą nuo spuogų turėtų naudoti tik tie žmonės, kuriems jo tikrai reikia norint nuraminti odą. Visi kiti turėtų jo vengti, nes jo formulė be aliejaus atima iš sausos odos gilų drėkinimą, kurio jai tikrai reikia. Jei tinkamai nepalaikote odos hidratacijos, joje gali atsirasti raukšlių ir atsirasti tamsių dėmių.

Shutterstock

Ką naudoti vietoj to

Vietoj Neutrogena drėkinamojo kremo be aliejaus, išbandykite prekės ženklo itin drėkinantį Hydro Boost Gel Cream kremą. Pagaminta su hialurono rūgštimi, kad atkurtų odos drėgmę, atstatytų odos barjerą ir išlaikytų jūsų veido spalvą glotnią ir švelnią visą dieną.

Be kvapo Neutrogena Hydro Boost hialurono rūgšties gelio veido drėkinamasis kremas (18,49 USD)

Kategorija: