Princas Philipas atskleidžia paslaptis, ką iš tikrųjų galvoja karališkoji šeima Princas Harry ir Meghan Markleeiname į Holivudą.

Naujausioje Edinburgo hercogo biografijoje atskleidžiami jo tikrieji jausmai apie anūką Harry ir žmoną Meghan Markle, paliekančius savo karališkąsias pareigas, kad galėtų kalbėti, gaminti ir labdaringas veiklas Los Andžele, Kalifornijoje. Skandalinga!

SKAITYTI DAUGIAU: Meghan Markle ir princas Harry ką tik paskelbė labiausiai šokiruojantį pranešimą – karalienė turi būti tokia išprotėjusi!

Naujoje biografijoje „Prince Philip Revealed“ autorė Ingrid Seward, karališkoji rašytoja veteranė, atskleidžia, kad 70 metų sulaukęs karalienės vyras ne taip norėjo anūko sprendimo pasitraukti iš karališkųjų pareigų.

„Jis labai kovojo, pavyzdžiui, su tuo, ką jis laiko savo anūko Hario pareigos nevykdymu“, – rašo ji naujoje knygoje. „Atsisakęs savo tėvynės ir visko, kas jam rūpėjo, norėdamas gyventi į save orientuotą garsenybę Šiaurės Amerikoje“. Taip!

SKAITYTI DAUGIAU: Galbūt norėsite paimti audinius prieš išgirdę šį širdį veriantį princo Williamo ir princo Harry pranešimą

"

Pranešama, kad karalienės Elžbietos II vyras buvo gana nepatenkintas Harry sprendimu palikti šeimą, dar žinomą kaip Megxit, kuris įvyko šių metų pradžioje ir atleido jį nuo atsakomybės atlikti oficialias pareigas, nes kiti klano nariai, įskaitant Princas Williamas, Kate Middleton ir, žinoma, pati karalienė privalo tai padaryti. Hario ir Meghan sprendimas palikti šeimą ir kartu su vienerių metų sūnumi Archie išvykti į Ameriką – tai naujos istorijos tema."

SKAITYTI DAUGIAU: ši didžiulė paslaptis apie princo Harry ir Meghan Markle fondą ką tik pasirodė – mes to nematėme! 99 metų karaliaus tikrieji jausmai Sasekso hercogui ir kunigaikštienei atskleidžiami nuotaikingoje knygoje, įskaitant: „Jam buvo sunku tiksliai suprasti, dėl ko jo anūko gyvenimas tapo toks nepakeliamas.

Sewardas rašo: „Kalbant apie Philipą, Harry ir Meghan turėjo viską: gražius namus, sveiką sūnų ir unikalią galimybę savo labdaros darbais padaryti pasaulinį poveikį. SKAITYTI DAUGIAU: nepatikėsite tuo, ką Meghan Markle ką tik atskleidė apie savo santuoką su princu Harry

Pats Filipas tik neseniai pasitraukė iš karališkųjų pareigų, sulaukęs beveik 100 metų. „Žmogui, kurio visa egzistencija buvo pagrįsta atsidavimu daryti teisingus dalykus, atrodė, kad jo anūkas atsisakė savo pareigų dėl santuokos su išsiskyrusia amerikiete panašiai kaip Edvardas VIII atsisakė savo karūnos. ištekėti už Wallis Simpson 1937 m.“, – atskleidžia Sewardas.Taip!

Šie apreiškimai ateina po žinios, kad pora pasirašė didžiulį produkto susitarimą su „Netflix“. Arba, kaip kai kurie sakytų, jie mus sužavėjo Holivudą!

Kategorija: