Kai bandote numesti svorio, svarbiausias dalykas, kurį galite padaryti, yra rasti maisto produktų, kurie būtų naudingi jūsų mitybai, bet ir skanūs. Mes visi turime skirtingą skonį ir potraukį, todėl nėra vieno tinkamo būdo laikytis dietos. Tačiau yra daug „neteisingų“ būdų. Dažniausia žmonių daroma klaida skiriasi nuo to, ko tikitės – valgo netinkamą „sveiką“ maistą.

Ne visi maisto produktai, kurie laikomi sveikais, iš tikrųjų jums tinka. O bananai yra vienas iš blogiausių maisto produktų, kuriuos galite valgyti, kai bandote numesti svorio.

Dauguma žmonių nustemba sužinoję, kad bananai nėra puikus maistas besilaikantiems dietos. Dauguma vaisių yra geras pasirinkimas, nes juose yra daugybė mūsų organizmui reikalingų vitaminų ir maistinių medžiagų. Tačiau vaisiuose taip pat yra natūralaus cukraus, o kai kuriuose vaisiuose cukraus per daug.

Kodėl bananai blogai tau

Bananuose yra daug angliavandenių ir cukraus. Vidutinio dydžio banane gali būti net 27 gramai angliavandenių, iš kurių 14 gramų yra cukrus. Tai yra daug angliavandenių vienam vaisiui. Ir tai, kaip valgote bananus, gali pabloginti situaciją. Šis vaisius yra pats blogiausias, kurį galite rinktis pusryčiams, nes geriausi rytiniai patiekalai yra tie, kuriuose mažai angliavandenių ir cukraus.

Kada reikia valgyti bananus

Jei esate bananų gerbėjas, nėra jokios priežasties visiškai išbraukti vaisių iš dietos.Jūs tiesiog turėtumėte vengti jų pusryčiams. Bananuose yra ir sveikų aspektų – juose gausu būtinų maistinių medžiagų, tokių kaip kalis, vitaminas B6 ir vitaminas C. Retkarčiais galite valgyti bananą kaip užkandį ar desertą. Tai puiki alternatyva apdorotiems, daug natrio turintiems užkandžiams.

Shutterstock

Sveiki vaisiai pusryčiams

Kalbant apie pusryčių vaisius, vietoj bananų reikia geresnio varianto. Ieškokite mažo kaloringumo vaisių, kuriuose yra daug antioksidantų. Citrusiniai vaisiai, tokie kaip greipfrutai ar apelsinai, yra puikūs, nes gali padėti numesti svorio, kontroliuoti apetitą ir stiprinti imunitetą.

Kategorija: