Nieko neaplenksite „Keeping Up With The Kardashians“ gerbėjų!

Žiūrovai erelio akimis ką tik rado fotografinių įrodymų, kad Khloe Kardashian epinė Photoshop nepavyko – ir mes mirštame!

SKAITYTI DAUGIAU: Adelė dabar atrodo kaip visiškai kitoks žmogus – mes vos ją atpažįstame!

Twitter vartotoja @dcaguinta pastebėjo, kad Khloe dėvi tuos pačius krūtinėlės viršutinės dalies drugelių karolius iš savo liūdnai pagarsėjusio juodai b alto Facetune failo gegužės mėn. Internetas kurį laiką sujudės nuo to

„Khloe girl“ jis tiesiog parašė „Tweet“, kuris nuo to laiko socialinėje platformoje surinko daugiau nei 167 tūkst. „Patinka“.

SKAITYTI DAUGIAU: Galbūt norėsite pasitvirtinti prieš pamatydami, kaip VĖL pasikeitė Khloe Kardashian veidas

khloe mergina pic.twitter.com/KHW9b0mUxd- daniele (@dcagiunta) 2023 m. rugpjūčio 13 d.

"Jei pamenate, gerų amerikietiškų džinsų magnatas gegužės 22 d. prisijungė prie Instagram ir pasidalijo nespalvota savo nuotrauka ir pavadino nuotrauką Vieta: po kalyte skiiiinnnnn su bučiuojančia jaustukais."

Gerbėjai ir priešininkai iškart pastebėjo, kaip Khloe akimirksniu atrodė kitaip. Internetas iš esmės sugriuvo reaguodamas į tai – arba Khloe buvo atlikta didelė plastinė operacija, arba ji buvo šiek tiek patenkinta Facetune nustatymais.

Iki šiol neturėjome įrodymų, ką tiksliai padarė Khlo.

SKAITYTI DAUGIAU: Khloe Kardashian Instagram vėl atrodo neatpažįstamai – KAS vyksta?!

Dėka šio vanagą primenančio žiūrovo, kuris sugebėjo susieti išpažintį iš populiariausių realybės serialų su įrašu, kurį dabar žinome, kad tai tiesiog pakeisto įvaizdžio atvejis. KUWTK klipe ji atrodo kaip ji pati, dar žinoma kaip visiškai nuostabi.

Mums tiesiog palengvėja, kad ji nesugadino savo natūralaus grožio žandikaulį keičiančia plastine operacija!

Kategorija: