Pagaliau gerų naujienų Meghan Markle!

Sasekso hercogienė laimėjo laikiną pergalę vykstančiame ieškinyje dėl privatumo prieš Associate Newspapers, Mail on Sunday ir MailOnline leidėją. Jei prisimenate, Meghan paduoda ANL į teismą dėl „asmeninių laiškų“, kuriuos ji siuntė savo tėvui Thomasui Markle'ui, paskelbimo.

SKAITYTI DAUGIAU: ši didžiulė paslaptis apie princą Williamą ir princą Harry ką tik išaiškėjo – mums taip gaila dėl jų!

Teisėjas ką tik nusprendė, kad Meghan gali anonimiškai laikyti penkių draugų, kurie jos vardu kalbėjo žurnalui „People“, tapatybes. Tai didžiulis!

"

Kunigaikštienė turi būti pakylėta dėl šio sprendimo, kad apsaugotų bent dalį savo asmeninio privatumo.
Kiekviena iš šių moterų yra privati pilietė, jauna mama, ir kiekviena turi pagrindinę teisę į privatumą, liudytojos pareiškime tvirtino Meghan. Oho, ji tikrai gera draugė. SKAITYTI DAUGIAU: Galbūt norėsite atsisėsti prieš išgirdę šią didžiulę ką tik paskelbtą Kate Middleton paslaptį"

"Kiekviena iš šių moterų yra privati pilietė, jauna mama, ir kiekviena turi pagrindinę teisę į privatumą, liudytojos pareiškime tvirtino Meghan. Oho, ji tikrai gera draugė."

SKAITYTI DAUGIAU: Galbūt norėsite atsisėsti prieš išgirdę šią didžiulę ką tik paskelbtą Kate Middleton paslaptį

Meghan anksčiau pareiškė, kad ji net neįsivaizdavo, kad jos draugai ją gina žiniasklaidai, tačiau reikalavo, kad jų pavardės vis dėlto nebūtų atskleistos teismo dramoje.

HuffPo atkreipia dėmesį, kad nors vardai ir pavardės yra išvardyti konfidencialiuose teismo dokumentuose, visuomenei jie bus žinomi tik kaip A, B, C, D arba E.

SKAITYTI DAUGIAU: princas Williamas ir princas Harry ką tik paskelbė patį siaubingiausią visų laikų pranešimą – mums taip liūdna dėl jų!

Meghan atstovas spaudai sakė: „Kunigaikštienė manė, kad būtina žengti šį žingsnį, kad pamėgintų apsaugoti savo draugus – kaip ir kiekvienas iš mūsų – ir džiaugiamės, kad tai buvo aišku. Džiaugiamės, kad teisėjas sutiko apsaugoti šiuos penkis asmenis. Sveikiname!

Kategorija: