Panašu, kad koronaviruso pandemija Sasekso kunigaikštienei daro viską. Vos keletą kartų išėjus į labdaros darbus, atrodo, kad Meghan Markle beveik užteko socialinio atsiribojimo. Sklando gandai, kad Markle ir jos vyras princas Harry jaučiasi susikaupę ir ketina išvykti iš miesto artėjančio gimtadienio proga.

Splash News

Pora persikėlė į Los Andželą dar pavasarį ir gyvena prodiuserio Tailerio Perio dvare. Pora buvo matyta tik keletą kartų mieste, dažniausiai labdaros renginiuose. Viešai neatskleista informacija „The Daily Mail“ sakė, kad Markle jaučiasi susikaupusi ir nori išvykti iš miesto švęsti savo gimtadienio rugpjūčio 4 d.

Splash News

Sklinda gandai, kad gimtadienio vieta yra Montecitas, miestas už Santa Barbaros ribų. Viešai neatskleista informacija taip pat atskleidė, kad Markle nori, kad visi ją lankantys svečiai susirinktų ir išsitirtų dėl COVID-19. Manoma, kad svečių sąrašą sudarys tik keletas jos artimiausių draugų, o vakarėlis vyks lauke.

Splash News

Nesvarbu, ar gandai pasitvirtins, ar ne, o Markle iš tiesų planuoja surengti gimtadienį pati, tikėtina, kad tai bus nereikšminga. Jos 38-asis gimtadienis buvo nereikšmingas reikalas, pasirinktas jos ir Hario namelyje Frogmore.

Splash News

Nepaisant to, CDC rekomenduoja šiuo metu apriboti keliones ir susibūrimus su artimiausiais šeimos nariais. Kalifornijoje šiuo metu pastebimas COVID-19 infekcijų antplūdis ir, beje, ji yra viena didžiausių atvejų JAV.S. Kaip ir daugumai žmonių, pavargusių nuo pandemijos, būtų malonu pabėgti savaitgalį. Tačiau galbūt išmintingesnis pasirinkimas būtų likti namuose ir švęsti.

Kategorija: