Ieškant tobulos išleistuvių suknelės geriausia pradėti anksti, taip? Turiu omenyje, kad tai vienas didžiausių naktų jūsų vidurinėje mokykloje. Ir jūs norite skirti laiko rasti suknelę, kuri visiškai esate jūs – tai reiškia, kad ji puikiai atspindi jūsų asmeninį stilių ir jūsų meistriškumą išleistuvių suknelių tendencijose.

Ar tai skambėjo dramatiškai, ar tu čia su manimi? Spėsiu, kad esi čia pat su manimi. Tokiu atveju jums bus malonu toliau skaityti apie įspūdingas išleistuvių sukneles, kurios ateinančiais mėnesiais pasieks lentynas.

Peržiūrėkite šešias karščiausias ateinančių metų išleistuvių suknelių tendencijas.

1. Stiklo karoliukais puoštos išleistuvių suknelės

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį bendrino Breeze Bridal, Prom & Pageant (@breezebridal)

Viena iš populiariausių 2023 m. tendencijų yra stiklo karoliukai. Pagalvokite apie stiklo karoliukus kaip apie sudėtingesnį blizgutį. Jie suteikia blizgesį ir spalvą bei senovinę atmosferą. Tai stulbinantis efektas. Jūs, suknele su stiklo karoliukais, patrauksite visų žvilgsnius.

Stikliniai karoliukai gali uždengti visą suknelę arba tik vieną sritį kaip akcentą. Pavyzdžiui, dažnai matysite karoliukus ties iškirpte arba aplink juosmenį. Geriausia tai, kad ant bet kokio stiliaus ir spalvos suknelių galite rasti stiklo karoliukų. Taigi tikrai rasite variantą, atitinkantį jūsų kūno tipą ir asmenybę.

2. Boho išleistuvių suknelės

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį bendrina Prom & Bridal Boutique (@frenchnovelty)

Boho stilių galite atpažinti iš ilgų, tekančių siluetų, derinamų su gėlių raštais, pakopomis, kutais ar siuvinėjimais.Boho išleistuvių suknelių tendencija paima tuos elementus ir įformina juos. Rezultatas yra nuostabiai moteriškas kūrinys, kuris taip pat yra laisvos dvasios, a la 1960-aisiais ir 1970-aisiais, kai pirmą kartą atsirado Boho stilius. Čia nėra sutraukiančių korsetų!

3. Neoninės išleistuvių suknelės

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį bendrino Ellie Wilde (@officialelliewilde)

2023 metai buvo ryškių spalvų išleistuvių proveržio metai. Jūs matėte neonines rožines, saulės geltonas ir karštos liepsnos oranžines spalvas. 2023 metais tokia tendencija išliks. Taigi nesidrovėkite vilkėti ryškiausią, drąsiausią suknelę, kokią tik galite rasti. Bet kas yra ant stalo. Elektrinė oranžinė? Taip. Neoninė žalia? Tikrai galite tai padaryti.

Svarbiausia jaustis 100% pasitikinti savo suknele, nes sulauksite dėmesio. Jums turėtų patikti tai, kaip jūsų ryški suknelė tinka ir juda.

Aiški batai ir dailūs papuošalai puikiai papuoš ryškią suknelę.

4. Nėrinės išleistuvių suknelės

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį bendrino @luciafashiondress

Jautiesi romantiškai? Apvyniokite nėriniais, kad atrodytumėte plūduriuojantis, princesiškas vaizdas, kuris tiktų įsimintinai nakčiai.

Nėriniai visada buvo populiarus proginių suknelių pasirinkimas ir tai nesikeis. Tai elegantiška ir tiksli.

Jei visi nėriniai atrodo pernelyg nuotakingi, rinkitės suknelę su nėrinių apvadu. Arba išbandykite dviejų dalių išleistuvių suknelę su nėriniais. Atskyriai nutraukia nėrinius ir yra šiek tiek kasdieniškesni.

5. Tinklinės išleistuvių suknelės

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį bendrino MB Prom (@mbprom)

Tinklelis yra viena iš mano mėgstamiausių išleistuvių suknelių tendencijų, nes ji tokia universali. Pamatysite tinklelį, įkomponuotą į iškilmingus chalatus ir vakarėlių sukneles kaip skydelius – jie sukuria iškirptės įspūdį, bet yra atlaidesni. Arba kai kuriose išleistuvių suknelėse bus tinklinės rankovės, tinklinės sijono perdangos arba viskas, kas išdėstyta aukščiau.

Kad ir kokia būtų programa, tinklelis visada vilioja. Pagalvokite apie tinklelį kaip apie seksualesnį nėrinių pusbrolį.

6. Satino išleistuvių suknelės

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį pasidalino CREATION WEDDINGS (@creationweddings)

Negaliu kalbėti apie išleistuvių suknelių tendencijas nepaminėdamas satino. Satinas yra pagrindinė išleistuvių suknelių mada ir dėl geros priežasties. Tai prabangus ir blizgus. Satinas fiksuoja šviesą ir apgaubia kaip joks kitas audinys.

Dauguma atlasinių išleistuvių suknelių bus iki grindų. Toks ilgis kartu su klostėmis ir (arba) raukšlėmis padidina audinio vizualinį poveikį. Nereikia daug daugiau, kad turėtum nuostabią iškilmingą suknelę.

Perkant atlasinę išleistuvių suknelę, svarbiausias sprendimas yra spalva. Skirkite laiko pasirinkti spalvą, kuri jums patinka esant įvairiems apšvietimo tipams. Tada, jei suknelė jums tinka tinkamai, jūs tikrai būsite nokautas išleistuvių vakarą.

Geriausias jūsų aksesuaras

Geriausias jūsų aksesuaras išleistuvių vakarą (ir daugumą kitų vakarų) yra pasitikėjimas savimi. Žinoma, norite suknelės, kuri atrodytų nuostabiai ir madinga. Tačiau dar labiau norisi išleistuvių suknelės, kuri leistų jaustis nesustabdomai. Nes pasitikėjimas sukuria tobulą foną didesnėms šypsenoms, garsesniam juokui ir geresniems prisiminimams.

Galiausiai, jei jūsų suknelių biudžetas mažas, galbūt norėsite pamatyti mano įrašą apie pigių išleistuvių suknelių pirkimą.

Kategorija: