Jei jūs ir jūsų partneris panašiai kaip dauguma porų, jūsų kalendoriuje yra kelios svarbios dienos. Nesvarbu, ar tai pirmoji susitikimo diena, sužadėtuvių data ar vestuvių metinės, kasmet yra daug akimirkų, kurias reikia švęsti. Dėl visų šių įvykių gali būti sunku išlaikyti meilę gyvą, ypač jei kasmet renkatės tas pačias išbandytas dovanas.

Jums gali kilti pagunda internete ieškoti romantiškų jubiliejų idėjų – tada iškart pasijusite k alti, kad ėmėtės tyrimų. Bet žinote, nėra nieko blogo ieškoti įkvėpimo. Viena idėja gali sukelti kitą, ir netrukus atsidūrėte tobulame būdo parodyti savo meilę ir garbinimą.Turint tai omenyje, čia yra penkios romantiškos jubiliejaus idėjos, kurios tiks ir trijų mėnesių jubiliejui, ir 50 metų jubiliejui. Pasiruošę pasisemti įkvėpimo?

5 romantiškos jubiliejaus idėjos

1. Sukurkite naminę kortelę

Ar kada nors jaučiate, kad sveikinimo atvirukų pramonė tapo nekontroliuojama? Eikite bet kuriuo kortelių koridoriumi ir pamatysite eilutes po eilių kortelių, kurių tematika bus toliau: Valentino diena, Motinos diena, išleistuvės ir kt. Už tai galime padėkoti „Hall Brothers“, dar žinomiems kaip „Hallmark“. Pirmą kartą jie masiškai pagamino Valentino dienos atvirukus dar 1913 m., suteikdami pagrindą ištisus metus vykstančiam sveikinimo atvirukų šėlsmui, kurį matome šiandien.

Ir tikrai, nėra nieko blogo su parduotuvėje pirkta kortele. Kartais jūs randate tokį, kuris išreiškia jausmą teisingu būdu. Tačiau naminė kortelė gali atrodyti asmeniškesnė ir apgalvotesnė. Jūsų partneris įvertins laiką, kurį skyrėte savo mintims ir jausmams užrašyti ant popieriaus, net jei neturite poeto žodžių kūrimo įgūdžių.

Norėdami sukurti naminę kortelę, jums tereikia žymeklių, popieriaus ir rašiklio. Jei norite pasipuošti, iš spalvoto statybinio popieriaus galite iškirpti širdeles ir gėles. Naudokite kitą popieriaus lapą, kad užrašykite savo jausmus ir klijuokite širdis ir gėles. Tai bus jūsų S.O. kortelė. branginsiu amžinai.

2. Pasipuoškite vakarienei

Su partneriu lengva įstrigti kasdienėje rutinoje. Pabuskite, eikite į darbą, sėdėkite spūstyje, gaminkite vakarienę, pažiūrėkite televizorių ir eikite miegoti. Ypatingos dienos, kai švenčiate savo akimirkas kartu, yra puiki priežastis nutraukti rutiną, įžiebti liepsną ir priminti vienas kitam, kodėl jūs abu įsimylėjote.

Taigi, laikas ruoštis ypatingam vakarienei. Pirmiausia užsisakykite savo mėgstamą restoraną. Pamirškite Applebee ir Chili. Pasirinkite vietą, kurioje dažnai nesilankote ir kurioje yra apmokytas virėjas!

Tinkama apranga suteikia toną jūsų romantiškam pasimatymo vakarui.Pavasaris dar neatėjo, todėl apsirenkite tinkamai. Žieminis šalikas ir kašmyro megztinis yra puikus duetas, kaip ir tu ir tavo gražuolė. Tvarios mados dirbiniai parodys meilę jūsų partneriui ir planetai. O jei tikrai norite išsižioti, nuvalykite dulkes nuo mažos juodos suknelės. Kartu su ryškiais ir linksmais raudonais lūpų dažais tikrai paliksite įspūdį.

3. Suplanuokite unikalų pasimatymo vakarą

Puošni vakarienė nėra vienintelis jūsų pasimatymo vakaro pasirinkimas. Yra daugybė būdų, kaip šiais metais galite švęsti jubiliejų. Keletas puikių pasimatymų idėjų:

 • Kino pasimatymas su spragėsiais ir saldainiais
 • Kelionė į vietinę riedučių čiuožyklą
 • Apsilankymas muziejuje ar meno galerijoje
 • Nuošalus žygis per mišką
 • Vyno degustacija vaizdingoje vietoje
 • Pažiūrėkite vietinį gyvos muzikos šou
 • Eik į arkadą ir žaisk dviejų asmenų žaidimus
 • Lapkite pramoginių šokių pamoką
 • Pažiūrėkite komediją
 • Atlikite turistinius dalykus savo gimtajame mieste (turas, saulėlydžio kruizas laivu ir pan.)
 • Suorganizuokite savo Chopped varžybas

4. Nusiųskite saldumynų savo mylimajai

Skanėstų ir saldumynų pristatymas yra maloni staigmena jūsų mylimajam, jei per jubiliejų turėsite praleisti laiką atskirai. Plius-1, turintiems smaližius, dekadentiškas šokolado asortimentas ar smagus pyragaičių rinkinys tikrai patiks. Arba išbandykite įvairių riešutų, krekerių ir sūrių kolekciją, jei jūsų partneris nori pikantiškų užkandžių.

Gėlės yra klasikinė dovana romantikai, ypač raudonos rožės. Tačiau taip pat galite būti kūrybingi ir pasirinkti prasmingų spalvų gėlių puokštę. Galbūt per pirmąjį pasimatymą vilkėjote geltoną suknelę, o partneris dievina jūsų rožinį apatinį trikotažą. Jums taip pat bus smagu paaiškinti pasirinktos lapijos reikšmę.

5. Švęskite kartu su draugais

Jei jūs abu paprastai mėgaujatės individualia veikla savo ypatingą dieną, kodėl gi nesumaišius dalykų ir nepakvietus draugų prisijungti prie linksmybių? Ypač jei jūsų santykiai buvo įmanomi tik dėl bendrų draugų ar šeimos narių, tai puikus laikas švęsti su aplinkiniais.

Tai taip pat nebūtinai turi būti didžiulis vakarėlis ar susitikimas. Sutelkite dėmesį į žmones, kurie padarė jūsų santykius ypatingus, net jei tai tik keli iš jūsų. Pasiimkite savo artimus draugus ir praleiskite vyno vakarą, atgaivindami puikius prisiminimus, eikite į sporto rungtynes arba išeikite į miestą atsigerti ir pašokti.

Laikas švęsti!

Geriausios romantiškos jubiliejaus idėjos yra tos, dėl kurių ši diena įsimenama. Tai gali reikšti, kad reikia pasilinksminti puošniai pasimatymo vakarienei arba pasilikti su artimais draugais. Kad ir kokią veiklą pasirinktumėte, smagiai atgaivinkite romantiką ir įvertinkite tą ypatingą žmogų savo gyvenime.

Kategorija: