Jūsų kalendoriuje penktadienio vakaras apjuostas su širdele ir tai gali reikšti tik vieną dalyką: pasimatymų vakarą. Galbūt tyrinėjate ką nors naujo, o gal norite paįvairinti savo įprastą mylimąjį. Bet kuriuo atveju, mes jus aprengėme šiais nuostabiais didesnio dydžio drabužiais, puikiai tinkančiais romantiškam vakarui dviese.

4 didesnio dydžio kostiumai pasimatymų vakarui

Žinoma, pasimatymų vakarą norite jaustis seksualiai ir moteriškai, tačiau svarbu ir patogumas. Tikrai nenorite vakaro timptelėti per trumpą sijoną ar koreguoti nepatogias kelnes.O kovoti su marškinėliais, kurie riboja kiekvieną tavo žingsnį? To irgi niekas nenori.

Štai kodėl toliau pateikiami didesnio dydžio drabužiai yra sukurti atsižvelgiant į patogumą. Norėdami apsisaugoti nuo netikėtų tinkamumo problemų, pasinaudokite šiomis idėjomis kaip įkvėpimo ir apsipirkite parduotuvėje pasimatymų.

Nepaprasti pasimatymai: puošni palaidinė + džinsai

Net atsitiktinio pasimatymo metu nenorite atrodyti pernelyg atsipalaidavę. Džinsų pora, kuri skirta judėti kartu su jumis ir lengvai susitvarkyti savo kreives, yra puikus atspirties taškas. Tamsiai skalbti, iškirpti stiliai visada plokštesni, bet čia rekomenduojame laikytis išbandyto silueto, o pasimatymo vakaras nėra laikas eksperimentuoti.

Pilni palaidinė yra puikus būdas pasipuošti mėgstamais džinsais pasimatymui. Šiame MICHAEL Michael Kors kolekcijos viršutiniame krašte š alto pečių juostoje yra smagi grandinės detalė ties kaklu ir pečių kaulai – visada įspūdinga.

Užbaikite šį įprastą, prašmatnią aprangą su bateliais ar kulnais. Jei oras leis, ant kojų nagų pasipuoškite švelnia spalva su atvirais bateliais arba su dirželiais kulnais.

2. Lengva apvyniojama suknelė

Klasikinis pasirinkimas yra apvyniojama suknelė. Darant prielaidą, kad ji gerai priglunda, apvyniojama suknelė yra labai svarbi mada, nes ji yra nepaprastai seksuali ant išlenktos figūros, ypač kai yra gili iškirptė.

Suknelė „Kiyonna Sweetheart Neck Wrap“ pati savaime pasižymi ryškia kob alto mėlyna spalva. Pridėkite šiek tiek daugiau prieskonių su dailiu, pakabuku karoliu, o tada įdėkite subtilių kulnų porą, kad užbaigtumėte šią nuostabią išvaizdą.

3. A formos sijonas + spausdintas viršus

Pasimatymo vakaras – puikus metas išryškinti ryškius atspalvius. Išbandykite vientiso atspalvio A formos sijoną kartu su raštuotu viršumi, kad būtų išskirtinis derinys.Sijonas „Just This Sway A-Line“ yra iki 4 kartų didesnis ir įvairių atspalvių, tačiau šis sodriai tamsiai raudonas yra ypač prašmatnus nakčiai.

Šis drąsus ELOQUII viršus puikiai dera su tamsiai raudonu sijonu, be to, palieka daug vietos jūsų mėgstamam kaklo papuošalui su antkrūtiniu.

4. Gražus kombinezonas

Kai tikrai norite palikti įspūdį, laikas išskleisti blizgučius. „Shimmer One Piece“ kombinezonas yra įdomus ir koketiškas pasirinkimas kelionėms, į kurias įeina pietūs, šokiai ir įspūdis. Galima įsigyti iki 24 W dydžių ir garantuotai suteiks spindesio šventiniam vakarui.

Kategorija: