60 Minutes/Vanity Fair apklausa kažkada padarė išvadą, kad 56 % amerikiečių tiki meile iš pirmo žvilgsnio. Jei esate į pirmąjį pasimatymą su vienu iš tų svajotojų, turinčių žvaigždėtas akis, jūs neturite daug klaidų, susijusių su pasimatymo naktiniais drabužiais.

Jokio spaudimo!

Dar nesiek Xanax. Giliai įkvėpkite ir prisiminkite: jei devintojo dešimtmečio žmonės galėjo įsimylėti visus tuos juokingus plaukus ir agresyvų neoną, jums tikriausiai viskas bus gerai.

Vis dėlto galbūt norėsite surinkti daugiau informacijos apie tai, ką apie jus sako jūsų pasimatymo naktiniai drabužiai. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte apie pasimatymų vakaro stilių, nuo klasikinių iki seksualių. Prie kiekvieno stiliaus žemiau pateikiau patarimų, kaip patobulinti šį įprastą išvaizdą.

Įspėjimas: jei neturite humoro jausmo, šis įrašas jums nepatiks. Galite spustelėti dabar. Priešingu atveju, bijau, kad būsite linkę man pranešti, kad aš formuoju stereotipus, įžeidžiau ir dar ką nors. Jūs, kaip ir aš, turite teisę į savo nuomonę. Pasitikėkite, kad tai parašyta linksmai, nesiekiant būti bjauriam.

Pasimatymo naktiniai drabužiai ir jų siunčiama žinutė

1. Klasikinis

Kaip atrodo klasikiniai pasimatymo naktiniai rūbai: Jūsų naktinė suknelė yra juodas apvalkalas arba a-line suknelė, švelniai sutraukti plaukai, kulnai ir papuošalas.

Jūsų siunčiama žinutė: ant kaktos užsidėkite ženklą su užrašu „būsimos žmonos medžiaga“. Klasikinė išvaizda yra rafinuota ir beveik profesionali. Jūs turite savo charakterį kartu.

Kaip patobulinti išvaizdą: su vienu iš savo priedų pridėkite spalvų arba linksmų raštų. Tegul jūsų pasimatymas turi laukinę pusę.Klasikinę pasimatymų naktinę aprangą derinkite su neoniniais aukštakulniais, seksualiu raudonu kamšalu, ryškiu, drąsiu diržu arba leopardo rašto krepšiu. Taip pat galite tiesiog perbraukti sodriu raudonu lūpų pigmentu per lūpas. Šiek tiek laukinis.

2. Prašmatnus hipsteriškas

Kaip atrodo prašmatnūs hipsteriški naktiniai pasimatymo drabužiai: per pirmąjį pasimatymą negalvojate du kartus, ar nešioti vintažinius juodus akinius. Likusią jūsų aprangą sudaro siauri džinsai ir plonas viršus arba antblauzdžiai su tunika ir apleista snapeliu. Įprastas yra numatytasis.

Jūsų siunčiama žinutė: Jūs esate svajonių mergina. Smagu, šiuo metu, bet galbūt per daug sklandi ilgalaikiam koncertui.

Kaip pakelti įvaizdį: jūsų apranga tinka kavos pasimatymui. Jei norite pereiti prie labiau suaugusio atmosferos, pabandykite susieti antblauzdžius su labiau struktūruotais sluoksniais, pvz., su užsegamu viršutiniu drabužiu ir švarku.

3. Ultra casual

Kaip atrodo itin kasdieniai naktiniai drabužiai: Jūs. Tik. Nešioti. Džinsai. Žinoma, galite jas aprengti iki tam tikro lygio, bet jūsų pasirinkimas spintoje yra 90 % džinsų.

Jūsų siunčiama žinutė: džinsai, net ir aptempti ir seksualūs, dažniausiai sako: „Būkime draugais“. Jei pastebėjote, kad jūsų pasimatymus baigia išgerti, o ne ką nors daugiau, k altininkas gali būti džinsai.

Kaip pagerinti išvaizdą: išeikite iš komforto zonos ir apsirenkite suknele. Jei tai per toli, išbandykite tiesias kelnes, kurios nėra pagamintos iš džinsinio audinio. Derinkite jį su labai minkštu megztiniu, rausvomis lūpomis ir pakabuku vėriniu. Pritvirtinkite aprangą su kulkšnies batais.

4. Sexpot

Kaip atrodo sekspoto pasimatymo naktiniai drabužiai: Jūs rodote mažą koją, mažą krūtį ir visas savo formas. Jei jis nėra aptemptas ir trumpas, jūs jo nenešiojate.

Jūsų siunčiama žinutė: galbūt norėsite bendrauti „stipriai ir seksualiai“, bet galbūt sakysite: „laisvai į gerus namus“. Patinka tai ar ne, bet kokios lyties žmonės sprendžia akimirksniu – ypač apie moteris, kurios viską ar didžiąją dalį išnešioja.

Kaip pakelti išvaizdą: kad būtumėte stipri ir seksuali, pasirodykite po vieną turtą.Jei paryškinate iškirptę, uždenkite kojas. Parodysite nugarą? Laikykite merginas priekyje po plėvele. Seksualumas nėra skirtas viso to atiduoti. Sexy yra apie lėtą atskleidimą.

5. Boho/rock gothic

Kaip atrodo roko gotikiniai pasimatymų naktiniai drabužiai: 90-ųjų vidurio Sienna Miller ir Zooey Deschanel yra jūsų mados ikonos. Mėgstate puošnias sukneles, plokščias plokštes, žemės atspalvius ir ilgus diržus.

Jūsų siunčiama žinutė: galbūt galvojate, kad esate „romantiškas ir trokštantis“, tačiau toks žvilgsnis gali lengvai nuslysti į „benamį ir vargšą“ arba „laisvą dvasią, kuri nebus aptverta“.

Kaip pakelti išvaizdą: derinkite „flow-y“ maksi sijoną su kulnais (ne sandalais) ir prigludusią viršutinę dalį. Čia netgi galite pridėti savo diržą. Kitaip tariant, subalansuokite savo boho stilių su modernesniais kūriniais. Taigi, jei nenorite nešioti tą daugiasluoksnį gėlėta sijoną, laikykite tvarkingą viršutinę dalį ir rankoves.

Kategorija: