Yra keletas dalių, kurios labiau siejasi su vasara nei klasikinė b alta suknelė. B altos vasarinės suknelės, kurios yra nesenstančios, gaivios ir atsipalaidavusios, puikiai tiks prie bet kokio šilto oro darbotvarkės. Pasipuoškite puošniais aksesuarais, kad vaizdas atrodytų gaivus, arba būkite paprastas, jei norite kasdienių pietų prie šaligatvio su draugais ar pasivaikščioti po miestą.

O kur geriau sekti keletą piniginei palankių variantų, nei „Amazon“? Štai b altos vasarinės suknelės, kurias dabar dėvi mados.

B altos vasarinės suknelės pigiai

1. B altas maksi

Sunku suklysti su maksi suknele, ypač kai ji tokia pat ištverminga kaip šis b altos spalvos Grecerelle dizainas. Įsisekite į metalinius plokščius basutes arba pleištus, jei jums reikia šiek tiek ūgio, tada užbaikite liesu vėriniu, kad užbaigtumėte vasaros tobulą išvaizdą.

2. B altas raukinys

Šis erdvus Ecowish pasirinkimas puikiai tinka puošniams renginiams. Su glostančiu A formos sijonu, subtiliomis rauktomis rankovėmis ir moteriškais sijono akcentais. Išbandykite pasimatymų vakarą mėgstamame lentų tako restorane arba lauke su draugais.

3. B alta trikotažinė suknelė

Nr. Jis pagamintas iš lengvo džersio audinio, kuris liesti atrodo itin minkštas. Nors tai iš prigimties paprasta, ją lengva pasipuošti kaip ir daugelį kitų b altų suknelių.

Šis puikiai tinka kasdienai laisvalaikiui, tačiau yra pakankamai universalus, kad jį pakeistų keliais priedais. Pavyzdžiui, vėjuotą dieną apsivilkite džinsinį švarką arba susiriškite espadriles ir apsivilkite aukso spalvos kaklo papuošalą, kad galėtumėte kitaip.

4. B alta midi suknelė

Lengva b alta suknelė visada puikiai papildys bet kurios moters garderobą. Dėl prigludusios juosmens plokštės, formą išryškinančių klosčių ir vieno peties iškirptės, tai apsuka galvą.

5. B alta vakarėlio suknelė

Ar kas nors pasakė vakarėlių sezoną? Vasaros vakarėliai gali prarasti savo linksmybes, kai lauke 90+ laipsnių karščio, o jūs prakaituojate vien nuo minties apie tai, kad saulė plieskia jūsų odą.

Ši kokteilinė suknelė yra kokybiška dalis, kuri padės jaustis patogiai. Nėrinių apdaila traukia akį, bet ne per daug efektinga, o prigludęs ir besiplečiantis siluetas žada paglostyti beveik kiekvieną figūrą.

6. B alta darbo suknelė

Ieškote biurui tinkamos b altos suknelės? Apsvarstykite šį pasirinkimą iš Marycrafts. Apvalkalo stilius puikiai tinka beveik bet kokiai verslo aplinkai, o kvadratinis kaklas yra įdomi detalė, išsiskirianti iš įprastų varžovų.

Kategorija: