Nr. undinėlė ir trimitas tinka? Tarp šilkinio atlaso ir žavesio?

Ir nors lūkesčiai dėl vestuvinės patirties dabar yra nepaprastai dideli, ne kiekviena mergina turi prieigą prie šios intensyvios apsipirkimo patirties, o gal net, drįstame sakyti, nori. O kas, jei tai tokia paprasta problema, nes nė vienas šalia jūsų esantis vestuvinis salonas nevykdo dizainerio linijos ar konkrečios suknelės, esate nusiteikę? Ar tikrai galite nusipirkti vestuvinę suknelę internetu?

Žinoma, žinome, kad internetu galite įsigyti tobulai gerų universalinės parduotuvės ir dėvėtų suknelių (nebrangios ir visiškai priimtinos), bet ką daryti, jei norite tikrosios vestuvinės suknelės su varpais ir švilpukais? Taip, tai visiškai įmanoma, bet kaip ir bet kurio didesnio pirkimo atveju, apsiginklavimas žiniomis padės išvengti košmariško apsipirkimo vėliau.

Patarimai, kaip pirkti vestuvines sukneles internetu

Į ką atkreipti dėmesį perkant (ir perkant) vestuvinę suknelę internetu:

Įspūdingi svetainės ženklai (arba dar blogiau) Internetinių suknelių pirkėjų ir mažmenininkų bėda yra juokingas sukčiavimo ir (arba) atmušimų skaičius vestuvinių suknelių elektroninės prekybos svetainės. Internete YRA visiškai teisėtų įgaliotų vestuvinių suknelių pardavėjų, tačiau yra daugybė aferų, kurių galite išvengti, jei žinote, ko ieškoti:

- negali-taškas.Taigi, jei svetainėje reklamuojami dizainerių sukurti chalatai universalinės parduotuvės kainomis, užsisakę gausite vieną iš dviejų dalykų – prastos kokybės suknelę (siaubingas audinys, nekokybiškas įsiuvas, sūri arba neegzistuojanti karoliukai), kuri gali atrodyti neaiškiai. kaip dizainerio suknelė, kurią užsisakėte, arba, gerai, nieko. Kaip „jie turi tavo pinigus ir tavo kredito kortelės numerį, o tu dabar neturi orumo ir lygiai vienos vestuvinės suknelės (ir bent jau 150 dolerių)“ nieko. Vietoj to ieškokite teisingų kainų. Geros kainos (net ir GERESNES) galimos internetu, tačiau užsisakę vestuvinę suknelę internetu negausite aukščiausios kokybės dizainerio suknelės nešvankiai pigiai.

Prasta rašyba / gramatika / sintaksė Tai skamba juokingai, tačiau daugelis svetainių, bandančių atimti jūsų pinigus, yra sukurtos užsienyje, todėl tekstas svetainėje dažnai skamba taip tai buvo per „Google“ vertėją (tikriausiai todėl, kad taip yra). Pamirškite prekių aprašymus (jie dažnai vagiami tiesiai iš dizainerių ar teisėtų svetainių) ir peržiūrėkite puslapius „Apie mus“ arba „Susisiekite su mumis“ – jei nemanote, kad tekstas perteikia kompetenciją ar profesionalumą, tęskite.

Shady Kontaktinė informacija Teisėti vestuvinių suknelių elektroninės prekybos mažmenininkai paprastai turi el. paštą, susijusį su jų svetaine. Jei kontaktinis el. paštas yra kažkas panašaus į [email protected] ir jei nėra nemokamo telefono numerio, kuriuo būtų galima susisiekti su tikru asmeniu, judėkite toliau.

- specialūs drabužiai – iš esmės, nebent jums pasisekė ir pardavėjas ar dizaineris sandėlyje turi jūsų užsakytą dydį (pavyzdinę suknelę arba atšauktą, papildytą suknelę), dizaineris pagamins suknelę pagal įsakymas. Tai nereiškia, kad suknelė siuvama pagal užsakymą pagal jūsų specifiką, o tiesiog tai, kad kol neužsakytas 10 dydis, 10 dydžio nebus.

Užsisakius, suknelė atkeliauja ne iš kažkokio milžiniško vestuvinių suknelių sandėlio (nors tai būtų NUOSTABU), ji iš tikrųjų turi būti pagaminta – tai, priklausomai nuo prekės ženklo ar dizainerio, gali užtrunka iki penkių mėnesių, o kartais ir daugiau.Taigi, jei svetainėje žadama KIEKVIENA parduodama suknelė gali būti pristatyta per kelias savaites – nesvarbu, kokią suknelę perkate, kada ją perkate ar kokio dydžio užsisakote – galite būti tikri, kad tai yra suknelė niekada nepasieks.

Vestuvinių suknelių pirkimas internetu:
Rasti įgaliotąjį pardavėją Vienas iš būdų užtikrinti, kad jūsų vestuvinė suknelė Iš TIKROS VESTUVINIŲ SUNKNELIŲ PREKYBINĖS PREKYBINĖS PREKYBINĖJO turi įsitikinti, kad bendraujate su mažmenininku, kurį dizaineris įgaliojo parduoti jų sukneles. Kai kurie dizaineriai savo svetainėje turės funkciją, kuri padės jums rasti įgaliotus pardavėjus, tačiau daugelis išvardins tik fizines parduotuves – vestuvinių suknelių dizaineriai yra žinomi atsargiai parduodant sukneles internetu, ir jūs tikrai negalite jų k altinti, nes tiek daug Kitos „knockoff“ svetainės paims jų internetinę informaciją (vaizdus, suknelių aprašymus ir kt.) ir pavogs dėl savo piktų ketinimų (t. y. jus apgaudinėdamos). Tačiau jie leidžia kai kurioms svetainėms parduoti savo chalatus ir turėtų galėti jums telefonu arba el. paštu pasakyti, kokios tos svetainės.

Patikrinkite grąžinimo / atšaukimo politiką Tai taikoma bet kokiam apsipirkimui internetu, tačiau kai išleidžiate tiek pinigų, kiek išleisite vestuvinei suknelei, tai ypač svarbu. Dėl specialaus užsakymo pobūdžio vestuvinių suknelių pardavėjai paprastai taiko griežtesnę politiką nei, pavyzdžiui, Forever21, todėl labai svarbu įsitikinti, kad suprantate grąžinimo / atšaukimo politiką, kad vėliau nebūtų nemalonių staigmenų.

Mūrinis ir skiedinys geriausia apsipirkti internetu, nes jie parduoda sukneles tikrose parduotuvėse, palaiko ryšius su dizaineriais ir turi būti įgalioti pardavėjai, kad galėtų parduoti jų siūlomas sukneles. Greitas skambutis į tikrą parduotuvę (kuri visada bus nurodyta kažkur svetainėje), kad įsitikintumėte, jog jie tikrai susieti su jūsų žiūrima svetaine, vėliau gali sutaupyti daug galvos skausmo.

Etsy yra jūsų draugas. Internetinėje prekyvietėje yra puikus vestuvinių suknelių pasirinkimas už prieinamą kainą (ir įvairių dydžių). Geriausia Etsy dalis yra ta, kad daugelis pardavėjų leidžia jums prie suknelės pridėti individualių elementų, todėl galite pasirinkti suknelę už prieinamą kainą.

Kalbėkitės su tikru žmogumi Tikriausiai neinvestuotumėte į naują skalbimo mašiną ir džiovyklę pirkimo metu nepasikalbėję su tikru asmeniu, todėl siūlome tai padaryti Taip pat neinvestuokite šimtų dolerių į vestuvinę suknelę nepasikalbėję su tikru asmeniu. Esate nuovokus pirkėjas – užduokite klausimų ir paprašykite raštiško įrodymo apie viską, ką jie garantuoja, kad pristatys.

Kategorija: