Paprastai ši sutarimų linkusi mergina yra linkusi praleisti bet kurią parduotuvę ar svetainę, kuriai norint išleisti reikia prenumeratos ar narystės pinigų. Tokios erzinančios ekstravagancijos priklauso sporto salėms, žurnalams ir kabelinei televizijai ir ribojasi su tuo, ką galite padaryti (jei itin taupiai) nemokamai: mankštintis, skaityti ir žiūrėti paprastą televizorių. Taigi iš tikrųjų, kai išgirstu, kad turiu mokėti pinigus, kad galėčiau išleisti pinigus, turi būti priežastis, verta išlaidų, kad užsidirbčiau pinigų.

Įspūdinga tai, kad, nepaisant 55 USD metinio mokesčio, kasmet atnaujinu vieną narystę: Costco.

Štai 11 priežasčių, kodėl mums patinka Costco

Costco Gas: Vidutiniškai centu pigiau už galoną nei pigiausias kaimynystėje esantis siurblys, pirkdami dujas iš Costco siurblio atsipirksite. Viskas, ko jums reikia, yra 550 galonų, tai yra maždaug 34 bakai – ir mes visi žinome, kad kasmet užpildote daugiau nei tiek.

Costco Hot Dogs: už 1,50 USD nupirksite hebrajų nacionalinį ketvirčio svaro jautienos dešrainį su visais tvirtinimais.

Costco Pizza: kartu su 1,50 USD kainuojančiu dešrainiu galima įsigyti didžiulį sūrio gabalėlį už 1,99 USD.

The Costco Connection Magazine: bendruomenei skirtas žurnalas, kuriame siūlomi receptai, straipsniai ir naujienos. Susipažinkite su viskuo, kas gaunama iš 55 USD narystės – ir kaip galite maksimaliai išnaudoti kiekvieną išleistą dolerį.

Costco Optometry:

$49 suteikia jums licencijuotą optometristą ir visą akių patikrinimą. Toliau taikomi akiniai ir lęšiai su nuolaida, todėl tai pigiau nei jūsų vidutinis privatus tyrimas.

Costco Samples:

Tikriausiai labiausiai liūdnai pagarsėjęs (žinoma, kad žmonės valgo visą maistą, remdamiesi tik šiais mažais kąsneliais) apsipirkti Costco – bet kuriuo metu ant grindų nukloja maisto produktai. Nuo krekerių iki sūrio, sušių iki kokteilių – vaikščiokite pakankamai ilgai ir būsite soti. Kainos privalumas? Čia valgykite 10 patiekalų ir sumokėjote už narystę.

Costco Pharmacy: receptai su didelėmis nuolaidomis, kuriuos galite užpildyti apsipirkdami, trumpomis eilėmis ir mažai rūpesčių. Papildymas yra toks pat paprastas, kaip eiti į turgų.

Costco lakštinis pyragas: toks, kuris verčia galvoti apie vaikystę, apsigaubtą cukraus glaisto debesyje, galėsite švęsti su didžiulėmis grupėmis (manykite, kad 25 žmonės ar daugiau) su šiuo monstriškumu ir viskas už 16,99 USD ir daugiau.

Nr. pirkinių krepšelis.

Vakarėlių reikmenys: Reikia servetėlių miniai? Keli svarai traškučių už mažiau nei 5 USD? Salsos ąsočiai, dešimtys mėsainių pyragėlių ir dideli pagardų buteliai? Neziurek i prieki. Galėsite pamaitinti grupę visą šventinį savaitgalį, likę pakankamai pinigų gėrimui

Costco Alcohol: Pirkite stipriuosius alkoholinius gėrimus, alų ir vyną Costco ir išleiskite 25–35 procentais mažiau nei vietinėje bakalėjos ar specializuotoje parduotuvėje. Puikiai tinka apsirūpinti atsargomis ar vakarėliams, nes čia matote kolegijos studentus, kurių vežimėliuose yra mažai kitų.

Kategorija: