Jei galvojate įsigyti kasyčių kasytes vasarai arba jau susipynėte plaukus mažai priežiūros reikalaujančiai plaukų priežiūrai šį sezoną, galite padaryti daug dalykų, kad jūsų stilius būtų šviežias ir jaudinantis . Suformuodami kasytes į kaseles, įmantrius kuodelius ir linksmus stilius pusiau aukštyn-pusiau žemyn, šią vasarą nenuobodžiausite su pynėmis.

Tobulos vasaros pynės

1. Žemas arklio uodega

Jei turite vidutines ar dideles dėžutes, pabandykite jas nešioti žemoje kuodoje prie kaklo.Tai suteiks jums lengvos elegancijos, kuri puikiai tiks prie daugybės drabužių, nuo mėgstamų džinsų iki iškilmingos suknelės. Pynės, kurios yra tokios pat spalvos kaip jūsų natūralūs plaukai, taip pat suteikia daugiau brandos išvaizdai ir suteikia stilių tinkantį profesionalioms ar prabangioms progoms. Per vidurį padalinkite pynes, kad įrėmintumėte veidą, ir pasitepkite nuogą makiažą, kad odai vasariškai spindėtų.

2. Iš pynimų suformuokite karūną

Suteikite plaukams nedidelę šoninę dalį ir suriškite plaukus iš abiejų pusių, surišdami juos nugaroje, kad susidarytumėte vainiko formą. Ši šukuosena atkreipia dėmesį į jūsų bronzinę odą; tereikia rožinės arba raudonos spalvos ant lūpų ir kelių blakstienų tušo, ir būsite pasiruošę vasaros išvykai.

Šis stilius neleidžia jūsų plaukams slinkti karštu oru. O jei per naktį supinsite plaukus tokiu stiliumi, ryte galėsite jas išsiimti, kad atrodytumėte banguoti, į paplūdimį.

3. Vasarines pynes dėvėkite aukšta kasele

Nesvarbu, kokios didelės ar mažos būtų jūsų kasytės, galite jas sutraukti į aukštą kasą, kad atrodytumėte madingai, tinka ir dieną, ir naktį. „Nuogas“ veidas su pasteliniais lūpų dažais bandelei atrodo rafinuotesnis; nuvalykite veidą bronzine priemone ir užtepkite šiek tiek akių pieštuko, kad saulės nubučiuota veido oda puikiai atrodytų prie jūsų pynių.

4. Pusiau aukštyn, pusiau žemyn

Pirštus pradėdami nuo ausų viršaus, patraukite pynes iki viršugalvio ir pritvirtinkite segtuku arba kaklaraiščiu. Pusiau aukštyn, pusiau žemyn stilius suteikia ūgio ir pusiausvyros apvalesnėms veido formoms. Tai jaunatviška išvaizda, kuri puikiai dera prie jūsų kasdienės aprangos ir nuogo makiažo.

Žinoma, galite pakeisti ir šią išvaizdą. Viršutinę pusę pritvirtinkite prie pakaušio, jei tai geriau tinka jūsų veido formai. Arba pridėkite šiek tiek popsumo, sukurdami bandelę iš viršutinės pusės, o ne palikdami jai kabėti. Kad atrodytumėte itin žaismingai, padalinkite plaukus per vidurį, o viršutinę dalį sukirpkite į dvi dalis, po vieną kiekvienoje galvos pusėje.

5. Aukštas arklio uodega

Aukštos arklio uodegos yra ne tik paauglių teritorija. Šis stilius yra labai glostantis įvairių formų veidui, be to, kasytės nepakeliamos nuo kaklo – tai pagrindinė vasariškos šukuosenos savybė. Patraukite pynes atgal ir pritvirtinkite tvirtu raišteliu arba plaukų kaklaraiščiu. Žaiskite su savo ponio vieta ir rasite jums tinkančią išvaizdą.

Kuo aukštesnis ponis, tuo jaunatviškesnė išvaizda. Galite suteikti šiek tiek rafinuotumo sutvarkydami šiek tiek apimties tiesiai virš kaktos.

Reikia daugiau įkvėpimo? Pabandykite eksperimentuoti su šiais plaukų šalikų stiliais.

Kategorija: