Nėra geresnio laiko susigrąžinti plaukų šaliką nei dabar. Turiu omenyje, kad visi esame įstrigę namuose, nesiprausiame po dušu, visą dieną nešiojame PJ ir žiūrime, kaip auga mūsų šaknys. Tačiau kai atrodo, kad džinsai ir megztinis yra per daug darbo, keli įprasti plaukų šalikai gali suteikti normalumo visiškai neįprastam laikui.

Štai septyni tobulų plaukų šalikų stiliai, kurie suteiks jūsų dienai šiek tiek spalvos ir taip pat nuslėps, kad plaukų neplovėte jau seniai. Žinote, jei tik pritrūktų šampūno.

7 plaukų šalikų stiliai

1. Turbanas

Pasiimkite kasdienę rankinę ar bandaną. Pasukite iki siaurumo, apvyniokite galvą, atgal į priekį. Užriškite mazgą viršugalvyje, o galus pakiškite po skara. Tada galite išpūsti šaliką iš apačios. Čia rinkitės ryškias spalvas ir niekas jūsų Zoom susitikime nepastebės, kad dėvite nešvarius marškinėlius.

2. Šoninis lankas

Raskite sau labiau struktūruotą medžiaginį šaliką ir suvyniokite jį taip, kad jis būtų maždaug 2–3 colių pločio. Apvyniokite jį iš nugaros ant plaukų, kad ir koks būtų jų stilius – aukštyn ar žemyn – ir suriškite lanku prie galvos šono. Tai šiek tiek bohemiška, bet ir tobula, kai nesinori naudoti plaukų šepetėlio.

3. Ilgas šalikas

Jei pasirinksite tinkamą ilgį, šis plaukų šalikas gali pasitarnauti ir kaip kaklo įvyniojimas! Tai suteiks jūsų plaukams linksmumo ir apimties. Apvyniokite jį virš galvos ir supinkite į galus. Jei turite ilgį, pynę galite nutiesti tiesiai arba į šoną.

4. Ponio šalikas

Negalite būti lengviau nei tai! Patraukite plaukus atgal į žemą ponio uodegą ir sutvirtinkite plaukų kaklaraiščiu. Tada užriškite savo mėgstamą šaliką ant plaukų kaklaraiščio ir viskas! Vienintelis trūkumas – ir jis yra didelis – yra tas, kad jei bendrauji su kitais tik per vaizdo konferenciją, niekas nematys tavo gražaus šaliko. Kaip šis stilius atrodo „Instagram“, žiūrėkite čia.

5. Karūna

Jei turite storus plaukus, šis plaukų šalikas apakins. Paskirstykite plaukus per vidurį. Atpjaukite gabalėlį prie vainiko ir padalinkite į tris dalis, kad supintumėte pynę. Uždėkite susukto šaliko vidurį ant kaktos ir vieną pusę supinkite į skyrių ties savo karūną. Norėdami prancūziško efekto, pritraukite daugiau plaukų. Laikinai nupjaukite pynę ir pakartokite procesą kitoje karūnėlės pusėje. Atitraukite abi pynutes atgal, kad jos susiliestų galinėje galvos pusėje ir suriškite šaliko galais.

Pažiūrėkite tai Instagram čia.

6. Namų šeimininkė

Sulenkite kvadratinį šaliką per pusę, kad jis būtų trikampis. Patraukite plaukus atgal ir užmeskite šaliką ant galvos. Susiriškite po smakru ir viskas. Šis stilius puikiai tinka uždengti išaugusias šaknis! Nepamirškite drąsios, matinės lūpų spalvos.

7. Piratas

Taip pat galite užsirišti šaliką ant kaklo, kad atrodytumėte švariau, ne toks įkyrus. Laikykite plaukus aukštyn arba žemyn – kaip jums patinka. Šalikas gali paslėpti išsisklaidžiusias vietas, pernelyg didelį galvos odos riebumą arba paprastą, seną blogų plaukų dieną.

Pažiūrėkite tai Instagram čia.

Kategorija: