Ko nepatinka ASOS, JK įsikūrusi tik internetinė pasaulinė mados ir grožio mažmeninė prekyba. Štai mūsų 8 svarbiausi „kodėl“, bet ne jokiame konkrečiame reitinge.

1. Tiek daug įperkamų variantų

Tiesiog puiku Asos.com svetainėje reguliariai matyti tiek daug drabužių, kainuojančių 30–40 USD. Be to, ASOS vykdo puikius išpardavimus su didelėmis nuolaidomis.

2. Visų amžių sveiki

Nors mažmenininkas orientuojasi į 20 metų žmonių minią, kai kurie moderniausi drabužiai tinka net dviem dešimtmečiais vyresnėms moterims. Žinoma, ši grupė gali norėti apeiti daugybę kraštų, kurie eina iki šlaunų vidurio. Arba ne. Ar tu!

3. Įkvėpimų gausu

Peržiūrėkite ASOS svetainės skirtuką Įkvėpimas. Rasite ASOS stiliaus sklaidos kanalą ir ASOS žurnalo dalis. Be to, visos svetainės vaizdai yra prašmatnūs, todėl jaučiamės itin stilingi kaip ASOS pirkėjai.

4. Lengvas pristatymas ir grąžinimas

JAV pirkėjai gauna nemokamą pristatymą, kai užsakymai viršija 49,99 USD. Kitu atveju siuntimas kainuoja 4,99 USD. Internetinis mažmenininkas žada pristatyti šešias dienas arba galite sumokėti 7,99 USD mokestį už dviejų dienų pristatymą. Jei pirkinys kainuoja mažiausiai 120 USD ir atsiskaitydami naudojate kodą EXPRESSUSA, dviejų dienų pristatymas bus nemokamas.

Galite grąžinti bet ką, jei išsiųsite jį atgal per 28 dienas nuo užsakymo gavimo. ASOS apmoka grąžinimo siuntimą

5. Visas asortimentas

ASOS siūlo visą asortimentą mados – nuo aukščiausios klasės dizainerių dirbinių iki daiktų, kuriuos gali sau leisti net nebrangi madinga.Dabar gal tai sutapimas ar tyčia, bet dažnai atrodo, kad brangesnės prekės sugrupuojamos su panašaus stiliaus pigiomis kainomis. Manome, kad tai yra tai, ką galite pavadinti „mados moralės stiprintuvu“, nes vis tiek galite pigiau gauti brangų, geidžiamą išvaizdą pajudinę žymeklį

6. „ASOS Reclaimed Vintage“

ASOS parduoda savo riboto leidimo liniją ASOS Reclaimed Vintage. Jo pirkėjai žvalgosi visame pasaulyje, ieškodami „performuotų negyvų dalių, kurių audiniai ir dizainas yra praėjusių dešimtmečių“. Kitas nuostabių, madingų pasiūlymų š altinis. Ir mums tai patinka.

7. ASOS prekyvietė

ASOS prekyvietė yra nepriklausomų mados mažmenininkų centras. Išversti: čia galite rasti labai unikalių ir įdomių kūrinių.

Ir jei jūsų prekės ženklas visada turi mažiausiai 15 stilių, galite prisiregistruoti būti individualiu pardavėju.

8. Kolegijos nuolaida

Pasaulio kolegijos studentai gali susivienyti ASOS, kur visada galite gauti 10% nuolaidą visiems pirkiniams. Bet jūs tikrai turite būti registruotas studentas – užpildykite formą šiame puslapyje, kad patvirtintumėte.

Kategorija: