Jūsų veganiškas gyvenimo būdas neturi prieštarauti jūsų stiliaus pojūčiui. Žinoma, turite būti kūrybiškesni, ką dėvite ir kur perkate. Tačiau per pastaruosius kelis dešimtmečius prabilo kolektyvinė sąžinė. Ir mados pramonė, nors ir lėtai, reagavo vis didėjančiu veganiškų drabužių parduotuvių ir veganiškų drabužių prekių ženklų pasirinkimu.

Veganiško stiliaus pataisymą galite rasti iš 100 % veganiškų mažmenininkų, masinių mažmenininkų su veganų kolekcijomis, veganų dizainerių ir – taip! - veganiškos mados tinklaraščiai.Ir norėdami įrodyti, kad veganiška mada negaili stiliaus, pradėkime šį vadovą pažvelgdami į kai kuriuos šiandienos madingiausius veganiškus gaminius.

Madinga veganiška mada iki 100 USD

Kaip veganui, jums nelemta atsisakyti prabangios odos išvaizdos! Ir jūsų prabangus pasaulis taip pat prasideda ne nuo veganiškų odinių kelnių. Išbandykite veganiškus kaubojiškus batus, viršūnes, švarkus, sijonus ir net šortus.

Kaip nusipirkti veganiškų drabužių

Oda gali būti geriausiai žinomas jūsų veganiško gyvenimo būdo mados priešas, bet tikrai ne vienintelis. Štai kodėl taip svarbu skaityti etiketes, kaip tai darote bakalėjos parduotuvėje.

Remiantis PETA veganiško apsipirkimo vadovu, perkant drabužius reikia atkreipti dėmesį į šiuos audinius:

 • Oda
 • Vilna
 • Kailis
 • Alpaka
 • Aligatoriaus oda
 • Kupranugarių plaukai
 • Kašmyras
 • Fleece
 • Šilkas
 • Kengūros oda
 • Karakul ėrienos kailis
 • Mohair
 • Pashmina
 • Shearling
 • Gyvatės oda
 • Shahtoosh
 • zomšinis
 • Vicuña

5 Vietos, kur galima nusipirkti mielos veganiškos mados

1. ASOS

Kaip mums patinka ASOS? Suskaičiuokime būdus. Pažiūrėkime: madingi kūriniai, prieinamos kainos ir etiška tiekimo praktika. Tai trifekta!

Nuo 2023 m. kovo mėn. ASOS uždraudė šią medžiagą visose savo svetainėse: bet kurioje pažeidžiamų, nykstančių, egzotinių ar laukinėje gamtoje sugautų rūšių dalyse; kailiai, įskaitant Mongolijos ėriukų kailius arba triušių plaukus (įskaitant angorą); plunksnos ir pūkai; kaulas, ragas, kriauklė (įskaitant perlamutru) ir dantys; Mohera ir kašmyras; ir šilko.

2. Dešimt medžių

10 medžių rasite etiškų ir tvarių kasdienių drabužių. Be to, šie žmonės pasodina 10 medžių už kiekvieną įsigytą prekę.

3. Moo batai

Moo Shoes siūlo moteriškus ir vyriškus batus, krepšius ir diržus be žiaurumo. Moteriškuose batuose rinkitės iš sportbačių, plokščių, kulkšnies batų, sandalų ir kulnų – iš esmės tai, ko tikitės iš bet kurios batų parduotuvės!

4. Vienaragio prekės

„Unicorn Goods“ siūlo puikų veganiškų drabužių pasirinkimą, tačiau būkite atsargūs, kur jus nuves pelė. Viršutinė dalis, pavaizduota už 18 USD, yra pavogta, tačiau parduotuvėje taip pat yra Stella McCartney kūrinių. Taip, mes ją mylime už poziciją, kurios ji laikosi prieš odos pramonę, bet mes tiesiog negalime sau leisti jos drabužių.

5. Subtilus Rayne

Delikate Rayne kolekcija, be abejo, yra prabangi. Tačiau šis pateko į mūsų sąrašą, nes tai tikri drabužiai – neapsiribojant veganiškais marškinėliais, kuriuos matote daugelyje kitų veganiškų mažmenininkų. Stebėkite išpardavimo simbolį čia!

5 veganiškos mados tinklaraščiai

Justine yra ne tik veganiška mados tinklaraštininkė, ji yra veganiško gyvenimo būdo tinklaraštininkė. Ji aprėpia stiliaus tendencijas nuostabia fotografija ir pateikia nuorodas į savo mėgstamus veganų mažmenininkus. Tačiau taip pat rasite veganiškų receptų ir tai, ką ji vadina „smegenų maistu“ – faktais pagrįstų straipsnių seriją, apimančią aktualias aplinkosaugos problemas.

Šis tinklaraštis parašytas vokiečių kalba, tačiau nesijaudinkite, jei naudojate „Google Chrome“ vertėją.

Love and Blossoms apima tendencijas, stiliaus patarimus ir daugybę įkvepiančių įrašų. Švarus svetainės stilius ir nuostabios nuotraukos paskatins jus į šį tinklaraštį, kai norėsite pažiūrėti ką nors gražaus.

Veganė tinklaraštininkė Vicky Ly iš Ethical Elephant pateikia mums paprastą veganiško grožio ir apsipirkimo vadovą. Ieškokite jos produktų apžvalgų, apsipirkimo vadovų ir net kuponų bei pardavimo sąrašų. Ji taip pat imasi sudėtingesnių temų, pvz., Kinijos bandymų su gyvūnais įstatymai.

Chic Vegan yra prieinamas žurnalo stiliaus tinklaraštis, kuriame aprašoma mada, grožis, maistas ir veganiškas gyvenimo būdas. Žinoma, mados turinys nėra šios komandos stiprioji pusė, tačiau grožio turinys padės jums sužinoti apie naujausius ir geriausius veganiškus grožio produktus.

Stilius su šypsena informuoja apie veganiškos mados industrijos įvykius – pranešama apie Eluxe apdovanojimus ir interviu su pramonės atstovais. Taip pat galite patenkinti kai kuriuos klajonių potraukius stebėdami tinklaraštininkės Noa kelionių dienoraščius.

Kategorija: