BYOB? Laikykite savo vyno butelį tokį stilingą, koks esate. Kitaip tariant, praleiskite rudą popierinį maišelį, apvyniotą aplink savo mėgstamą Chardonnay, o vietoj to rinkitės gražus vyno krepšys Jei rimtai, susitikti su draugais vakarieniauti ir pasirodyti su nuplyšusiu popieriniu maišeliu neišsiskiria stiliaus (blogiau, jei kvitas vis dar prisegtas prie maišelio).

Suprantu, kad gyvename ne pagal Dauntono abatijos puošnias kelnaites, keliaudami rožinius, skambindami skambučiu, kad iškviestume pagalbą, bet, ponios, čia yra stilius, o tada šypsomės stiliui.Jei ketini išeiti iš visų jėgų, išeik. Be to, kai kurie iš šių vyno krepšelių yra per daug įdomūs, kad būtų galima atsispirti!

Gražūs vyno krepšeliai, kuriuos mylime

Radome gražus vyno krepšys, dėl kurių norėsite rezervuoti vakarienę be jokios kitos priežasties, tik norėdami parodyti savo naują radinį. Pasiruoškite vakarieniauti stilingai.

1) Apsirenkite pledą su šia žavia vyno pinigine. Jis tvirtas, elegantiškas ir tikrai apsaugo nuo sulūžimo.

2) Būkite spalvingi su šiais ryškiais raštuotais vyno krepšiais. Būkite drąsūs!

3) Parodykite tą žemišką atmosferą su šiuo aplinkai nekenksmingu vyno krepšiu. Jame nėra PVC, su pamušalu ir netgi kamščiatraukis bei vyno kamštis.

4) Suteikite savo spindesį su šiuo žėrinčiu auksiniu numeriu.

5) Suteikite savo vyno buteliui asmeninį ir žaismingą su šiuo įnoringu taškuotu vyno krepšiu. Pasinaudokite monogramomis!

Papasakokite, kokie vyno krepšeliai patraukia jūsų dėmesį. Norėtume išgirsti iš jūsų, todėl palikite komentarą žemiau!

Kategorija: