Jums pasisekė, ovalo formos madingos. Jūs gyvenate įvairiapusiame plaukų pasaulyje, kuriame idealios veido formos dėka keli stiliai yra jūsų pasirinkimas. Didžiausias tavo sprendimas? Kurio iš daugelio variantų norite? (Atodūsis. Jei tik mums, kvadratams, širdeliams ir apvaliams taip pasisekė.) Yra daugybė puikių kirpimų ovaliems veidams, bet mes sumažinome skaičių iki šešių.

Pasitraukime, ar ne?

Geriausi kirpimai ovaliems veidams

Trumpas ir (labai) aštrus

Kreditas: Plaukų romantika

Ypatingai drąsios fashionistas, tai jums. Mums patinka, kad šis žvilgsnis į veidą tiesiogine prasme neatkreipiamas į jūsų veidą. Nuo kaklo ir žandikaulio linijos iki skruostikaulių ir kaktos – visas veido bruožas matomas pasauliui. Halle Berry ir Sharon Stone pasižymėjo tokiu stiliumi, o Jamie Lee Curtis vis dar žavi savo išvaizdą.

Su juo lengva dirbti ir tvarkyti (jokių paklydusių sruogų nepatenka į akis ar maistą ar išplėšiama iš drabužių). Ir tai, kad jis trumpas, nereiškia, kad jis nėra universalus; Su stiliaus gaminiais ar net aksesuarais galite tai padaryti taip, kaip norite, švelniai ar įtemptai. Išvaizda yra drąsus teiginys, kuriame sakoma, kad nebijote puikuotis tuo, ką turite.

Trumpas ir raukšlėtas

Kreditas: Ramiojo vandenyno pakrantės naujienos/Style Bistro

Mums patinka, kad šis trumpas daugiasluoksnis kirpimas yra daug dalykų vienu metu: mielas kaip saga, labai šaunus ir romantiškas. Dėvėkite jį laisvą arba su plonu galvos lankeliu, kad sustiprintumėte mielą veiksnį, arba uždėkite nedidelį blizgantį segtuką ant šono, kad prisiliettumėte įmantriai.

Ilgi tiesūs sluoksniai

Kreditas: tapk nuostabiu

Puiku yra tai, kad jūs pasirenkate, kokius veido bruožus norite pritaikyti, ir leiskite sluoksniams atitinkamai kristi. Norite pademonstruoti tuos puikius skruostikaulius? Tada pirmasis sluoksnis turėtų nukristi aplink tą bendrą plotą (pastebėsite, kad daugelio įžymybių, turinčių šį pjūvį, pirmasis sluoksnis nukrenta ties skruostikauliu). Tada antrasis ilgas sluoksnis užteptas šalia raktikaulio ir leiskite likusiems plaukams nukristi keliais centimetrais toliau, arčiau iškirptės.

Mums taip pat patinka šios išvaizdos universalumas. Jos ilgis puikiai tinka pusiau aukštyn-pusiau žemyn, gali būti įtrauktas į ponį su laisvomis juostelėmis, įrėminančiomis veidą, arba dėvėti su įvairiais segtukais ir juostelėmis. Dar geriau, jei ilgi sluoksniai tinka banguotiems ir garbanotiems plaukams (atsargiai garbanotiems plaukams, norite, kad pirmasis sluoksnis būtų aplink skruostikaulį arba žemiau; bet koks aukštesnis ir jūs artėsite prie teritorijos, esančios virš ausies kuokšto).

Vidutinio pečių ilgio bangos

Kreditas: Getty Images/Style Bistro

Ne per ilgas, ne per trumpas, ši išvaizda yra auksaplaukė. Ši išvaizda gali pasigirti minimaliais sluoksniais arba gali būti naudojama kaip vieno ilgio – abu lengvai prižiūrimi su paprastais apdaila. Jo pečius ganymo stilius yra pakankamai ilgas priedams, tokiems kaip putojantis segtukas, tačiau pakankamai trumpas, kad galėtų kabėti laisvai ir susiglamžęs. Mums patinka jo nerūpestinga ir moteriška išvaizda; tai tarsi švelni aureolė, kuri sutelkia dėmesį ne į vieną konkretų veido bruožą, bet įrėmina visą veidą.

Išeik su sprogimu

Kreditas: Jeffrey Mayer/Allure.com

Nesvarbu, ar turite ilgus ar trumpus plaukus, kirptus plaukus, ar nešiojate plaukus aukštyn ar žemyn, kirpčiukai padeda subalansuoti per ilgą (pailgą) formą, kuri būdinga daugeliui ovalių veidų. Įvairus kirpčiukų darbas; rinkitės į šoną kirptus kirpčiukus, kurie įsilieja į esamą stilių, arba drąsiau derinkite prie tiesių kraštų.

Padovanok Bobui bangą Sveiki

Kreditas: Jeffrey Mayer/Allure.com

Šis ant apykaklės besidriekiantis banguotas klasikinio tiesių kraštų bobas suteikia minkštumo ir seksualumo. Mums patinka, kad jis išlaiko rafinuotumą, atėmus bukumą, būdingą kitoms pernelyg tiesioms boboms. Ilgas ir trumpas? Nesvarbu, kokį stilių dėvite ovalo veido deivės (taip, jūs tikrai esate palaiminta ir taip, mums tikrai gerai, šiek tiek, žinote, pavydu), visi šie kirpimai glosto jūsų veidą.

Taigi, mieli ovalūs veidai, kokius kirpimus bandėte? Praneškite mums, kokie stiliai jums labiausiai tiko.

Kategorija: