Kaip rodo pavadinimas, Amazon yra vingiuotos, tikros džiunglės, pilnos nuostabių radinių ir didelių nuolaidų. Rimtai. Nuo sunkiai randamų makiažo priemonių iki dizainerių kurtų daiktų, namų reikmenų ar puikios dovanos mamai, tėčiui, seseriai ar meilužiui – „Amazon“ yra praktiškai šventa vieta apsipirkimo mėgėjams.

Jokia tvarka pateikiame 11 priežasčių, kodėl galime praleisti valandas (ir valandas ir valandas) naršydami „Amazon“ madą:

11 priežasčių, kodėl mes mylime Amazon

1. Itin greitas pristatymasVisi atidėliojome pirkdami dovaną renginiui arba suknelę artėjančioms atostogoms.„Amazon“ siūlo itin greito pristatymo parinktis ir, jei turite „Amazon Prime“, atnaujintas greitas pristatymas daugeliui pirkinių yra nemokamas. Taigi šio savaitgalio vakarėliui jums reikia poros raudonų pompų? Užsisakykite trečiadienį ir iki penktadienio jie bus prie jūsų durų.

2. Klientų atsiliepimaiŽinojimas, ką kiti žmonės galvoja apie produktą, kurį ketinate įsigyti, yra neįkainojama informacija. „Amazon“ įvertinimo žvaigždutėmis sistema ir nuoširdūs atsiliepimai visada praverčia perkant, nesvarbu, ar tai būtų brangios prekės, ar itin pigūs produktai.

3. Sunkiai randamos ir nebegaminamos prekės sandėlyjeBeveik tragiška, kai nutraukiamas vienos iš pagrindinių prekių tiekimas. Nors akivaizdu, kad nutraukto produkto tiekimas yra ribotas, „Amazon“ dažnai tiekia. Tą patį galima pasakyti apie naujus ar populiarius gaminius, kurių retai galima įsigyti vietinėse parduotuvėse. Tai apima kvepalus ir akių šešėlius, plaukų serumus ir lūpų dažus ir net valgomuosius ar namų apyvokos reikmenis.

4.Galimas didelis dydžių asortimentasRealiame pasaulyje tie, kurie pereina prie „nestandartinių“ dydžių, yra priversti ieškoti specializuotos parduotuvės. Dar blogiau, kad šios specializuotos parduotuvės už savo prekes dažnai apmokestina aukščiausią dolerį, sugadindamos jūsų prastą piniginę ir sukeldamos bereikalingą nusivylimą. Nesvarbu, ar perkate išskirtinio dydžio apatinius, batus, drabužius ar net skrybėles, „Amazon“ jums padės. Tiesiogine prasme.

5. Puikios paieškos funkcijosPripažinkime, kartais įėjimas į parduotuvę sukelia jutimų perkrovą. Ir kuo didesnė parduotuvė, tuo labiau blaškotės. Akivaizdu, kad „Amazon“ yra didžiulė prekybos vieta, tačiau jos išgalvotas paieškos variklis leidžia susiaurinti paiešką pagal dydį, stilių (atsipalaidavęs, šiuolaikiškas, populiarus ir kt.), pardavėją, prekės ženklą, spalvą ir pan.

6. Visur pigios kainosNet visiškai naujų prekių galite įsigyti su nuolaida Amazon. Tiesą sakant, apsipirkdami svetainėje jums bus sunku rasti ką nors parduodamo MSRP.

7. Lengva, visapusiška grąžinimo politikaNesvarbu, ar apgailestaujate dėl impulsyvaus pirkimo, nekenčiate tikrosios gaminio spalvos, jums nepatinka, kaip kažkas tinka, ar produktas atkeliavo sugadintas, „Amazon“ leidžia lengvai grąžinti bet ką . Jų „A-to-Z garantija“ apima pirkėjus be papildomų mokesčių.

8. Pirkite patogiai savo namuoseViena didžiausių bet kurios internetinės parduotuvės privalumų yra tai, kad galite apsipirkti patogiai savo namuose. Akivaizdu, kad apsipirkdami internetu galite lengviau palyginti kainas, apsipirkti ir priimti sprendimą, su kuriuo jaučiatės patogiai.

Amazon perkelia visą apsipirkimo iš namų dalyką į visiškai naują lygmenį, tačiau leidžia nusipirkti viską, pradedant tualetiniu popieriumi (ar neerzina vežiotis tą milžinišką tualetinio popieriaus pakuotę po parduotuvę?) alyvuogių aliejus, spausdintuvo rašalas, šampūnas ir ne tik.

9. Jiems rūpi aplinkaAmazon siekia sumažinti savo poveikį aplinkai.Pavyzdžiui, dauguma „Amazon“ užsakymų siunčiami gofruotuose konteineriuose, kuriuose yra 43 procentai perdirbtų medžiagų ir kurie yra 100 procentų perdirbami. Be to, „Amazon“ naudoja „be nusivylimo“ pakuotę. Tai reiškia, kad nėra kietų plastikinių „atverčiamų“ dėklų ar plastiku dengtų vielos raiščių ir daug mažiau juostos, jei yra.

10. Prenumeruokite ir išsaugokite parinktisAr kada nors pritrūkote tušo, alyvuogių aliejaus, kavos ar moteriškų produktų? „Amazon“ prenumeratos ir išsaugojimo parinktis siunčia jums tuos pačius produktus – ir daugelį kitų – kartą per mėnesį, du mėnesius, šešis ar bet kokiu jūsų pageidaujamu dažnumu. Ir jei jiems neužtenka nuimti nuo jūsų pečių prisiminimo sunkumo, jie siūlo šią paslaugą su nuolaida.

11. Dovanoti lengvaAmazon yra ta vieta, kur verta pirkti dovanų. Viena vertus, daug porų registruojasi „Amazon“ vestuvėms ir kūdikių vakarėliams. Taip pat dėl to, kad tai tokia įvairi prekyvietė, kurioje galėsite rasti visko, įskaitant groteles tėčiui, žaislus dukterėčiai, SPA produktus mamai ir visa kita. O, jei abejojate, Amazon dovanų kortelė visada priimama. išskėstomis rankomis.

Kategorija: