K altinkite tas priklausomybę sukeliančias namų pertvarkymo laidas per HGTV, o gal tiesiog išgėrėte per daug gėrimų per paskutinį mergaičių vakarą. Kad ir kokia būtų jūsų motyvacija, norime pasveikinti jus, kad pagaliau nusprendėte suteikti savo namams naujesnę išvaizdą. Geros naujienos yra tai, kad jums nereikia išleisti 40–75 USD per valandą, kad samdytumėte interjero dekoratorių, kuris padovanotų jūsų lovelę. stilius, kurio jis nusipelnė. Jūs galite tai padaryti patys! O tam, kad pasirodytų kamuoliukas, surinkome labiausiai paplitusius namų dekoravimo mitus, kuriems jau rimtai reikia išeiti į pensiją. Taip pat įtraukėme puikių patarimų ir nuorodų į nemokamus, naudingus išteklius ir įkvėpimo š altinius namų dekoravimui

Pasklaidyti mitai apie namų dekoravimą

Mitas: viskas turi atitikti.

Modernus kambario interjeras naudojant Shutterstock

Jokiu būdu. Tinkamos erdvės gali atrodyti storos ir nuobodžios, jose trūksta gylio ir šilumos.

Geresnė idėja: Sumaišykite ir suderinkite!

1. Suderinkite savo namus surasdami įkvėpimo š altinį, pvz., porcelianą, audinį, nuotrauką ar paveikslą, ir iš ten ištraukite tris ar keturias įkvėpimo spalvas.

2. Naudokite šias spalvas kaip pagrindinę kiekvieno kambario paletę, bet suteikite kiekvienam kambariui individualumo, derindami priedus, tinkančius tai spalvai.

Dekoratyvinės pagalvės natūralus audinys per Shutterstock

3. Derinkite spalvas, sujungdami jas pagal raštą arba terpę. Arba suderinkite skirtingus raštus sujungdami juos spalvomis.

4. Nors turėtumėte galvoti apie kambarius kaip apie unikalius, taip pat atminkite, kad jie yra visumos dalis. Mūsų namuose iš lauko durų matosi keturi skirtingi kambariai. Tai žinodami, suplanavome schemą, kurioje būtų naudojamos tiek ryškios, tiek neutralios spalvos. Pagrindinis kambarys yra ryškiai mėlynai žalias, kitas kambarys yra neutralaus įdegio, o kitas kambarys (virtuvė) yra oranžinės raudonos spalvos. Norėdami pereiti nuo mėlynos-žalios prie oranžinės-raudonos, laikėme juos toje pačioje šiltų spalvų grupėje ir panaudojome du gerai matomus meno kūrinius, kuriuose buvo tos spalvos, kad būtų lengviau pereiti.

Mitas: pastatykite baldus prie sienos (simetriški baldai)

Moderni svetainė per Shutterstock

Baldų stumdymas prie sienos apriboja tai, ką galite padaryti su savo erdve. Baldai yra ne tik patogi vieta žiūrėti televizorių, bet gali veikti ir kaip erdvės palengvinimo priemonė, o tai tik išgalvotas būdas sakyti, kad juos galite panaudoti kuriant erdves.Ne viskas turi būti organizuojama aplink televizorių.

Geresnė idėja: O kaip sudėjus dvi kėdes kampe prie knygų lentynos? Tai būtų puiki vieta skaityti ir palengvinti intymesnę diskusiją.

Kambario kampo interjeras per Shutterstock

Štai keletas puikių svetainių, jei jums reikia pagalbos kuriant baldų grindų planą, patalpų išdėstymą ar tiesiog pertvarkant baldus. Visose šiose svetainėse siūlomos nemokamos grindų plano ir išdėstymo idėjos.

1.Jordan’s siūlo nemokamą žiniatinklio programą, kuri leidžia eksperimentuoti su išdėstymu prieš atliekant sunkių darbų kėlimą.

2. Mėgstame naršyti BHG svetainėje ir ieškoti kambarių idėjų. Būtina registracija.

3. Normalus kambarys iš esmės yra mūsų naujoji priklausomybė nuo interneto; galite naršyti įprastų namų nuotraukas iš visos šalies ir pasisemti puikių idėjų. Įkelkite savo.

4. „iVillage“ taip pat turi smagią kambario įkvėpimo idėjų kolekciją.

Mitas: Neutralios spalvos yra klasikinės

Pilkas interjeras per Shutterstock

Tiesą sakant, neutralus gali būti tiesiog nuobodus. Neleiskite savo gyvenamajai erdvei patekti į vienspalvius spąstus.

Geresnė idėja: Jei neturite prabangos dažyti sienų, susegkite spalvingus audinius ant medinių rėmų ir pridėkite juos prie sienos, kad gautumėte spalvų pliūpsnį.

Minimaliai b altas valgomasis per Shutterstock

Nupieškite knygų lentynas ryškiai geltona ir žalia spalvomis, kad tos b altos buto sienos išryškėtų.

Mitas: nemaišykite gėlių ir pledų

Graži audinio tekstūra naudojant Shutterstock

Geresnė idėja: Sumaišykite gėles ir pledus. Mišrūs raštai sukuria kambaryje gylį ir šilumą.Galite persistengti su šia idėja (galite persistengti su bet kokia idėja). Taigi, jei bijote netvarkingo dizaino pertekliaus, apsvarstykite galimybę pasukti mėgstamus dekoravimo elementus. Nereikia jų visų rodyti iš karto. Kurkite sanglaudą ieškodami bendrų spalvų schemų ir temų. Tai leis jums derinti modelius, audinius ir stilius. Sumaišykite juos visus. Raskite tai, kas jums patinka, ir parneškite namo. Tikėtina, kad rasite pasikartojančią temą. Ar jie visi žali? Ar ant visko yra paukščių? Raskite bendrą giją ir tęskite.

Valgomasis per Shutterstock

Šis elegantiškas kambarys (nuotrauka aukščiau) derinamas su mėlynos ir geltonos spalvos pledais su šviesiai geltonais ir mėlynais gėlių sienų raštais, kad prabangiam valgomajam suteiktų šiltos šalies atspalvio.

Mitas: laikykitės vieno stiliaus

Prabangus kambarys per Shutterstock

Iš esmės žr. aukščiau. Tai, kad jūsų lempos yra art deco stiliaus, nereiškia, kad kavos staliukas turi būti toks.

Geresnė idėja: Vėlgi, suraskite tai, kas jums patinka, ir sukurkite savo išvaizdos sanglaudą derindami spalvas ir temą. Naudokite paveikslėlį, spaudą ar piešinį ant porceliano arba pagalvės, kad sujungtumėte šį vaizdą ir parodytumėte jį gerai savo namuose.

Modernus vonios kambario interjeras naudojant Shutterstock

Mitas: pakabinkite nuotraukas akių lygyje

Jauna moteris deda paveikslo rėmelį

Geresnė idėja: Nedarykite to. Pamatę, kad kaimynė pakabino paveikslėlius ne virš židinio mantijos, o šalia jos, nusprendėme ką nors panašaus padaryti savo svetainėje. Mums patinka rezultatas. Pagalvokite už paveikslėlio pakabinamos dėžutės ribų. Apsvarstykite paveikslėlių sieną, kuri tęsiasi iki lubų ir siekia grindis. Jūsų sienos yra vienintelė riba.

š altinis

Kategorija: